2737
2734

من آدم ایده آل گری هستم میگم بهترین چیزا برای من باشه... مثلا با مسافرت شمال یا کیش خوشحال نمیشم دلم مسافرت خارجی میخواد که توان مسافرت خارجی ندارم پس داخلیه رو هم نمیرم چون اصلا لذت نداره برام یا خیلی موارددیگ 

خیلی کلی بود سوالتون

درمانش هم اگر مشکل و سختی که داشتین و حس میکنین به خاطرشه هرچه زودتر حلش کنین

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨

من دلیلش مرگ خواهرم بود ک درمانی نداره، باید علتیش رو پیدا کنی و حلش کنی

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کمال گراییه که یا باید بهترینها باشه یا اصلا نباشه  وخودش عامل مهمی برای افسردگی هست

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.                                          
کمال گراییه که یا باید بهترینها باشه یا اصلا نباشه  وخودش عامل مهمی برای افسردگی هست

دقیقاااا همینه مخصوصااز وقتی اینستاامده هیکلاشون رو میبینم بعد هیکل خودمو میبینم عصبی میشم

بنظر من با خودت زیاد صحبت کن،سوال بپرس صادقانه جواب بده،مثلا اینکه آیا من اگر به این مسافرت شمال قانع نشم چی میشه نتیجه؟ خونه موندن،فکر و خیال کردن،غصه خوردن،و ...

بنظر من انیمیشن soul رو ببین در همین رابطه بهت کمک میکنه ،من عاشقشم 

2738

از خدای خواهید کمکتون کنه دعا کنید 

ی دعایی بود امام سجاد ( ع) داشتند  در دعای ابوحمزهٔ ثمالی

گلایه برای بی ذوقی در نماز بود 

حالا نمی‌دونم بدرد شما هم بخوره یا نه میتونید امتحان کنید 🌸

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

علتش افسردگی و خود افسردگی میتونه معلول هزار تا علت دیگه باشه 

تا زمانی که اون علت اصلی بر طرف نشه یا تو مسیر پذیرش و  برطرف شدنش نباشی این حس منفی باقی میمونه 

فضای مجازی رو باور کردی ؟ پس تا ابد واقعی ها رو تجربه نمیکنی :)  
دقیقاااا همینه مخصوصااز وقتی اینستاامده هیکلاشون رو میبینم بعد هیکل خودمو میبینم عصبی میشم

می دونم توهر چی بهترین رو میخوای وگاهی حس رقابت همراهش میشه  چون کمال‌گرایی عاشق رقابتن وقتی پیروز میدون نباشن سرخورده وبعد افسرده میشن وخیلی مشکلات ودرگیریهای ذهنی  ....

در لحظه زندگی کن وقدر همین داشته هاتو داشته باش و لذت ببر .

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.