2733
2734
همین الان ازهمشون باگوشیت عکس بگیر

نمیدونی لامصب چ تپش قلبی گرفتم دستام میلرزید فقط تونستم شماره زنه رو بردارم الان زدم ایتا دیدم عکس دوتا بچه شو گذاشته پروفایل فردا زنگ بزنم ببنم واقعا زنه؟

فقط 36 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونی لامصب چ تپش قلبی گرفتم دستام میلرزید فقط تونستم شماره زنه رو بردارم الان زدم ایتا دیدم عکس د ...

اول از پیاما عکس بگیر 

بعد برو بیرون با تلفن رنگ بزن .سعی کن شوهدتو تعقیب کنی اگ متاهل بود زنه ب شوهرش بگی

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
ببین فقط تو رختخاب منو میشناسه زمانهای دیگه واسه بیرون بردن من وقت کم میزاره بیشتر بادوستاش هفته ای ...

خب شاید با دوستاش بهش خوش میگذره 

باید تلاش کنی با تو بیشتر خوش بگذره 

کتاب بیشتر بخون قلقشو  یادمیگیری 

تو زنی میتونی کاری کنی ک بیشتر با توخوش بگذره ن فقط موقع خواب

اول از خودت شروع کن بعد تاثیرشو  تو شوهرت میبینی 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2731
نمیدونی لامصب چ تپش قلبی گرفتم دستام میلرزید فقط تونستم شماره زنه رو بردارم الان زدم ایتا دیدم عکس د ...

بنظرم شوهرت مشکل داره شاید مشکلش ریشه در کودکی داشته باشه چون بیشتر با زن های متاهل رابطه داره

با شماره دیگ زنگ بزن و بعد اگ دیدی واقعا زنه 

برو تو پیجش شاید  شوهرشو پیدا کردی ک  بعدا تهدیدش  کنی ب شوهرت میگم جمعت کنه 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
عزیزم کتاب زنان زیرک بخون بدردت میخوره و اینک حتما یا مدام  ب خودت میرسی  یا کلا نمیرسی&n ...

احساس میکنم کمبودش بچه س خیلی غصه میخوره کتاب زنان زیرکو خوندن کارمون داشت ب طلاق میکشید چون روی مردای مغرور ایرانی جواب نمیده.شوهرمنم مشکلش ذاتیه ولی به قول شما حتما کمبودی داره ساعتها واسه چت کردن باهاش وقت میزاره ولی بامن زیاد حرف نمیزنه همش تو گوشیه از فردا میخام زیاد دوروبرش نپلکم و حرف نزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ذاتیه همه ی برادراوپدرو طایفه ش اینطورین

پس عادت دارن 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اول از پیاما عکس بگیر  بعد برو بیرون با تلفن رنگ بزن .سعی کن شوهدتو تعقیب کنی اگ متاهل بود زنه ...

اره ب دوستم میگم بهش زنگ بزنه شوهرم رفت سرکار گوشیو هم برد رمز گوشیو ندارم روشن کرده بود حواسش نبود خاموش کنه داد دستم بزنم شارژ اینقد استرس گرفتم ک عقلم نکشید رمز گوشیو نگاه کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب شاید با دوستاش بهش خوش میگذره  باید تلاش کنی با تو بیشتر خوش بگذره  کتاب بیشتر بخون ق ...

با دوستاش مشر وب میخوره کلا چون درهفته۲۴ ساعت بامنه دیگه اون چندساعت بدون من بودنو میطلبه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
احساس میکنم کمبودش بچه س خیلی غصه میخوره کتاب زنان زیرکو خوندن کارمون داشت ب طلاق میکشید چون روی مرد ...

ی وقتا باید بی محلی کنی و از دور عشوه بیای ینی غیر مستقیم دلبری کنی 

مشکل بچه دار شدن اگ هست خیلی علم پیشرفت کرده ناامید نباشین دکتر خوب پیدا کنین

بنظرم شوهرت مشکل داره شاید مشکلش ریشه در کودکی داشته باشه چون بیشتر با زن های متاهل رابطه داره

بهت بگم با پسر رابطه داشته باورت میشه؟یه پسربوده ک ول بوده خانواده درست حسابی نداشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهت بگم با پسر رابطه داشته باورت میشه؟یه پسربوده ک ول بوده خانواده درست حسابی نداشته

با مشاور صحبت کن 

با شماره دیگ زنگ بزن و بعد اگ دیدی واقعا زنه  برو تو پیجش شاید  شوهرشو پیدا کردی ک  ...

عکسشم براشوهرم فرستاده بود زنیکه ماددوتا بچه س فک کنم مجرده چون ی وقتایی تا نصف شب چت میکنن اسمشم گذاشته بودجواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با مشاور صحبت کن 

موقعیت طلاق ندارم بخاطر مادرم ک مشکل اعصاب داره اینو تحمل میکنم تازه الان خوب شده اوایل ازدواج خیلی بد بود خودش میگه تومنو به راه اوردی من مجردیم اشرار بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706