2733
2734
من تو بغلش خاب بودم الان یه دقه پاشدم گوشیشو چک کردم دیدم اینهمه وقت ک جلو چشمم چت میکنه با یه دختره ...

🥺🥺🥲🥲حرفی ندارم واقعاا😔

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تو بغلش خاب بودم الان یه دقه پاشدم گوشیشو چک کردم دیدم اینهمه وقت ک جلو چشمم چت میکنه با یه دختره ...

عزیزم😟😟😟

هیچ چیز ازهیچکس بعید نیستتو زندگیتون به هیچکس اعتماد نکنید... اینطوری همیشه شما برنده ایدرازتون رو به هیچکس نگین چون وقتی شما نمیتونید راز خودتون رو نگه دارید مطمعنا کسی دیگه هم نمیتونه😬 
2740
وای نه:))))))))

گیج شدم ترسیدم رمز گوشیو نگاه نکردم فکرکن گوشی شوهرم رمزداره این موقع سرکارمیره الانم رفت گوشیشو روشن کرد نگاه کرد بعد داد دستم گفت بزن شارژ حواسش نبود روشنه منم نگاه کردن دیدم با یه زن ک دوتا بچه داره چت میکنه انگار زنه شهرستانه اینجا نیس چندبارم بهش گفته بود خودم شارژ میفرستم برات حالا فردا با یه گوشی دیگه زنگ بزنم بهش ببینم زنه یا مرده.تو یه چت دیگه هم به یه پیره شهرستانی گفته بود بیا فلان کارو باهات بکنم  اپارتمانی ک شریکی داره و توش خالیم هستو بهش گفته بود بیاد اونجا دیگه نمیدونم واقعا باهاش بوده یادر حد چته 

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
تو اللن دلت خواست دله من حیلی وقته میخواد😂😂😂

😂 😂 😂 والا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون منم خیلی وقته منتها نمیدونم چرا قحطی اومده 

هیچکس این درو نمیزنه 

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع) /خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع) 
آی گفتی اسی نیمه ی گم شدم کجایی ک زن آیندت بغل بالشت خوابیده😂💔

والاااا

ناموسشون تو بغل بالشت و پتو خوابیده

ب رو خودشونم نمیازن😒🤣

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱
والاااا ناموسشون تو بغل بالشت و پتو خوابیده ب رو خودشونم نمیازن😒🤣

😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون