2737
2734
عنوان

شما جای من بودین میرفتین خونه مادرشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 42 پست
وقتی اینارو‌میدونستی اصلا بدون دعوت نباید بری. الانم ازین ب بعد بدون دعوت درست حسابی اصلا نرو.اونجا ...

اخه نمیرفتم هم بازم دعوت نمیکرد ولی خب برای دو ساعت رفته بودم خونشون بزای شام نرفته بودم

سلام عزیزم بنظرمن خیلی تندتندنروهمون هفته ای یبارخوبه تاجاییکه میتونی به همسرت قبل رفتنت بگوبهشون اط ...

بنظر من هفته ای یه بار هم زیاده

من بدون اطلاع نمیرم همیشه زنگ میزنم خبر میدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ابد نگفتم مث مهمون برخورد کنن ولی تو این ی سال ی بارم زنگ نزده بگ پاشو بیا خونمون

بالاخره مشکلت اون روز خاصه یا این مورد؟

یا میخوای همه رو باهم قاطی کنی داستان درست کنی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بالاخره مشکلت اون روز خاصه یا این مورد؟ یا میخوای همه رو باهم قاطی کنی داستان درست کنی؟

من اون روز اصن ناراحت نشدم کلا از بس دعوت نکردن دیگ رغبت نمیکنم برم خونشون

داستان درست کنم؟ عزیزم بیخوابی عصبیت کرده ها🤣

2728
اخه نمیرفتم هم بازم دعوت نمیکرد ولی خب برای دو ساعت رفته بودم خونشون بزای شام نرفته بودم

همون نرو تا متوجه بشن نیستی. دعوت کنن.یکسال ده بار باید خانوادگی دعوتتون میکردن تنها هم بهت میگفتن بخصوص که عمه‌ته خودش باید میگفت بیا شب دور هم باشیم.

لطفا دیگه بدون دعوت جایی نرو حتی در حد بعدظهر و بعدشام واسه سر زدن. چون بعدا واست گرون تموم میشه. یهو عروس دیگه میارن اون خودشو میگیره اینام سر و دست میشکنن واسش خودت اذیت میشی با مقایسه کردن و اینکه هر رفتاری دلشون بخواد باهات میکنن تهش میگن خودش برمیگرده باز .

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
بنظر من هفته ای یه بار هم زیاده من بدون اطلاع نمیرم همیشه زنگ میزنم خبر میدم

چون توعقدین خوبه این کاریم که میکنی خیلی خوبه

ببین عزیزم این حرفاگاهی اوقات پیش میادبزارروی سادگیشون خوبه پشت سرت میگفتن؟ هیچ وقت باقهروناراحتی چیزی درست نمیشه

من شرایطم الان جوریه که مجبورم بامادرشوهرم تویه خونه زندگی کنم آدمایه خوبین اماسرخیلی چیزادلم شکسته وگریه کردم هم بخاطرهمسرم هم بقیه میبینم چیزی درست نمیشه بااین کارم امابایدزندگی کردمیدونم خداخودش کمکم میکنه برای منم دوستان دعاکنین

همون نرو تا متوجه بشن نیستی. دعوت کنن.یکسال ده بار باید خانوادگی دعوتتون میکردن تنها هم بهت میگفتن ب ...

خانوادگی فقط دو بار دعوتمون کردن اونم اول ما دعوت کردیم بعدش اینا ولی تنها اصلا مادرشوهرم زنگ نزده بگ پاشو بیا

خانوادگی فقط دو بار دعوتمون کردن اونم اول ما دعوت کردیم بعدش اینا ولی تنها اصلا مادرشوهرم زنگ نزده ب ...

به همسرت بگواین موضوع البته مواظب باش بدی نگی ازخانوادش که آقایون بشدت حساسن فقط بگودوست دارم دعوتم کنن

2740
خانوادگی فقط دو بار دعوتمون کردن اونم اول ما دعوت کردیم بعدش اینا ولی تنها اصلا مادرشوهرم زنگ نزده ب ...

طبق تجربه خودم میگم خودتو بگیر احساس صمیمیت نکن که بعدا سواری نگیرن ازت.

منم بار اول همسرم گفت ناهار بریم خونه ما . رفتیم خونشون ترکیده مامامانش هم خواب خجالت کشیدم. ساعت ۱۲ بیدار شد گفت برید وسیله اولویه بیارین 😐 تازه ، من واکسن زده بودم دستم درد میکرد هی نگاه میکرد برم کمک، گفتم  دستم درد میکنه ک نمیتونم کمک کنم. دیدم گفت هی تو دلم گفتم چرا نمیاد کمک😐😐😐😐😐😐😐😐

دفعه دیگه نرفتم تا رسمی از روز قبل دعوتم کردن.

اصلا هم دوست ندارم همه‌ی ادما باهام احساس راحتی کنن چون تهش سواری دادنه. 

فقط کسایی ک‌از فیلترهام رد میشن میتونیم راحت باشیم با هم.

اونم نه مادر شوهر ک هرکاری کنی یه چیزی ازش درمیاره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

عمته؟! خب من فکر کردم غریبه هستین عزیزم.... خب پسر عمه هستن عمته شوهر عمته غریبه که نیستن چقدر حساسی

بی همگان به سر شود بی تو به سر نمی شود❤❤❤
من یک ساله ک عقدم

منم مادرشوهرم از اول عین خبالش نبود برم یانرم بااینکه فقط من عروس خانواده بودم ودختر پسر دیگش ازدواج نکردن الانم که دوتا بچه دارم حتی برا تولد یاعدی هیچی پول نمیده بهشون همیشه هم ظهرا میخوابیدن من دیگرفت وامدم تو این سالها کم کردم ولی بزاشون اصلا مهم نیس فقط فکر خودشونن خانواده ای که ازدواج میکنی خیلی مهمه من خیلی پشیمونم بااینا وصلت کردیم چون بچه هام هم بی پشت پناه شدن درکل خیلیا برا نو هاشون هزار تاکار میکنن