2733
2734
عنوان

شما جای من بودین میرفتین خونه مادرشوهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 42 پست

آره برمیگشتم ، چرا عقدی ها فکر میکنن تا ابد باید مثل مهمان باهاشون رفتار شه؟ خب از سرکار اومدن خونه خودشون خوابیدن حق ندارن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیزم ،اینو از من بعنوان خواهرت داشته باش،ببین از همین الان که اوایل عقدت حساب میشه بذار دعوت بشی،بذار مهم بودن شما رو متوجه بشن ،ببین چقدر همسرت پشتته!! توقعاتت رو از خانواده ی همسرت،واضح بگو،شفاف بودن خیلی از مشکلات رو از بین میبره،به همسرت بگو با مادرش صحبت کنه درباره اینکه خانومم بدون دعوت جایی نمیره،قطعا احترام گذاشتن به تو،احترام به پسر خودشونم هست،ولی اگه از الان دم دستی باشی اصطلاحا،بعدا هم دیده نمیشی،تمام توقعاتت رو واضح بگو که ۵ سال دیگه حسرت نخوری کاش همه انتظاراتتو گفته بودی 

آره خب چیه مگه چ اشکالی داره خواستن یکساعت بخوابن تورو از خودشون دونستن

اخه مادرشوهر من عممه از اول نامزدی همش پیشم میگفت عروس اولم وقتی نامزد بود همش تن تن میومد خونمون خسته میشدم بعد ی سری دعوامون شد برگشت گف من هستی رو دعوت نکردم ک بیاد خودش اومده شما بودی دلت میومد بری؟

2738

خب وقتی گفته شام برگردین دعوتت کرده 

زیاد سخت نگیر خب بعضی خانواده ها ظهر میخوابن و تایم استراحت و سرحالیشون باهم فرق داره 

شما چون میری تو خونه اونها به عنوان مهمان هستی هر چند عروسشون باشی ولی موقعی با همسرت برو خونشون که آمادگی داشته باشن و سر حال باشن

البته همسرم وقتی من رو می‌برد خونشون برای ناهار میگفت مامانم گفته برا ناهار بیا اینطور نبود که مامانش  مستقیم زنگ بزنه و دعوتم کنه من میرفتم و موقعی که اونا می‌خوابیدند من و همسرم هم میرفتیم تو اتاق همسرم و وقتی بیدار شدند میرفتیم تو جمعشون   

آره برمیگشتم ، چرا عقدی ها فکر میکنن تا ابد باید مثل مهمان باهاشون رفتار شه؟ خب از سرکار اومدن خونه ...

تا ابد نگفتم مث مهمون برخورد کنن ولی تو این ی سال ی بارم زنگ نزده بگ پاشو بیا خونمون

من یک ساله ک عقدم

میدونی عزیزم،نه اونقدر سختگیر باش که روزگار و به کام خودت و همسرت تلخ کنی،نه اونقدرا دم دستی باش،

برای منم خیلی پیش اومده که من رفتم اونا از سر کار اومدن خسته بودن خوابیدن،از دیدگاه خودشون منو جزو خانواده خودشون دیدن ،راحت بودن ،نمیشه انتظار داشت،ولی اگر اتاق مجزایی برای راحت بودنت نبوده کار درستی کردی که رفتی بیرون ،و بنظر من طولانی برای موندن نرو،از قدیم میگن کم باش شیرین باش

یه چیز هم بهتون بگم 

اگه برادر شوهر مجرد به سن بلوغ رسیده و سن ازدواج دارین  کمتر برین و همش برید بیرون با هم یا اگه خونه خودتون خلوته و کسی نیست سعی کن همسرت بیاد پیشت تا تو بری اونجا 

چون برادرهای شوهرت اگه سن ازدواج باشن حساسن و درسن نیست زیاد برید پیششون 

اخه مادرشوهر من عممه از اول نامزدی همش پیشم میگفت عروس اولم وقتی نامزد بود همش تن تن میومد خونمون خس ...

وقتی اینارو‌میدونستی اصلا بدون دعوت نباید بری. الانم ازین ب بعد بدون دعوت درست حسابی اصلا نرو.اونجا دیگه خونه مادرشوهرته نه عمه‌ت.

چقدم حرفش زشت بوده بعدش کلا نمیرفتی ک بدونه چیکار کرده.

به شوهرت هم بگو بدون دعوت جایی نمیرم مدلم اینجوره.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••

سلام عزیزم بنظرمن خیلی تندتندنروهمون هفته ای یبارخوبه مگه دعوتت کنن تاجاییکه میتونی به همسرت قبل رفتنت بگوبهشون اطلاع بده امادرمورداین موضوع نه شمالازم بودناراحت بشی نه مادرشوهرت ایناکه چیزی نیست سخت میگیرین عروسشونین دیگه ناراحتی نداره