2737
2739

میخوام با اون خانمایی که تجربه خوبی دارن تو زمینه مدیریت مالی مشورت کنم.

به یه دختر ۲۰ساله چه نصیحتی میکنید؟چه پیش نهادی میدید که در اینده بتونم موفق شم؟

چجوری پولمو خرج کنم کجا سرمایه بزارم.

دارم پس انداز میکنم که حتی شده ازین طلاهای ریز ریز بخرم که حداقل پولم خرج نشه

ازین صندوقای فامیلی اسم مینویسم

شما چی میگید؟

دلار بهتره بگیرم یا یورو 

یه چیزی هست روم نمیشه بگم

ولی چند شب پیش خواب دیدم یه ماشین دارم و خیلی راحت دارم رانندگی میکنم.خیلز لذت بخش بود برام.بعد اون خواب افتادم تو فکر رانندگی و ماشین .میدونم ماشین گرونه و...

ولی میخوام حداقل بدونم چجور برا خریدش پول جمع کنم.مثلا چه وامی بگیرم . یا برای ثبت نام ماشین چقدر پول جلو میخواد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون وام خونگیا خوبه. گواهینامه تو‌بگیر ثبت نام کن واسه ماشین در همین حین وام و طلا ی ریز خریدن رو‌هم ادامه بده.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2728
ممنون از راهنماییتون اینو که خودمم گفتم

چقدر بی ادبی ، شما ارز هم گفتید بین این ها من گفتم.... بیشتر روی ادبت سرمایه گذاری کن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

اول از همه باید شاغل باشی و دستت تو جیب خودت باشه تا بتونی با درامدت به خواسته هات برسی

بعد اینکه هر ماه پولتو شده یه تیکه طلا بخر اما حتما بگو بدون اجرت و دست دوم میخوام چون برای سرمایه گذاری میخوای نه استفاده ی روزانه اینجوری مالیات و سود و ارزش افزوده نمیدی

خلاصه سعی کن حتما یه حرفه ی پول ساز یاد بگیری

در مورد وام  خیلی اطلاعی ندارم

2740
همون وام خونگیا خوبه. گواهینامه تو‌بگیر ثبت نام کن واسه ماشین در همین حین وام و طلا ی ریز خریدن رو‌ه ...

تقریبا میدونم بهترین چیز همین صندوقای فامیلی و طلا و دلاره .ولی اطلاعات کافی دربارش ندارم .مثلا فقط همین صندوق که شرکت کردم رو میدونم چجوریه ولی شرایط ثبت نام برا ماشینو نمیدونم.گوگل زدم ولی میخوام با بقیه مشورت کنم

تقریبا میدونم بهترین چیز همین صندوقای فامیلی و طلا و دلاره .ولی اطلاعات کافی دربارش ندارم .مثلا فقط ...

اول باید گواهینامه بگیری بعد اینکه ماشین به اسمت نباشه. یه تایم مشخصی اعلام میکنن ثبت نام/قرعه،  سایپا ایرانخودرو یا کرمان موتور شروع میشه هرکدوم رو‌بخوای ثبت نام میکنی یه مبلغی رو‌توی حسابتون بلوکه میشه تا روزی ک قرعه ماشین به اسمتون در بیاد ک‌ اونم بهتون میگن مثلا چند ماه فرصت دارین تا کامل پرداخت کنید و‌ماشین رو‌تحویلتون میدن مثلا یک ساله ایناس.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
چقدر بی ادبی ، شما ارز هم گفتید بین این ها من گفتم.... بیشتر روی ادبت سرمایه گذاری کن

من گفتم راهنمایی میخوام

خودمم داشتم میگفتم طلای ریز میخرم 

در ضمن شاید  با لحن بد خوندین که فکر کردین توهینه.وگرنه من عادی گفتم

ممنون واقعا میخواستم یکی اینطوری راهنمایی کنه🧡🧡🧡

یه چیز دیگه که این روزا خیلی سر و صدا کرده اما خودم تجربه ندارم ارز دیجیتال هست که دوره هاش حتما باید شرکت کنی تا بتونی به دستاورد برسی 

من خودم تجربه ای در این مورد ندارم اما خب گفتم بگم بهتون اگه دوست داشتید خودتون تحقیق کنید در موردش