2737
2739
عنوان

راهنمایی کنید لطفا🚶🏻‍♀️

30 بازدید | 6 پست

ی ۲۰ روزی هستش فکر کنم با رفیقم (دوستی ک ۵ ساله باهم دوست عادی بودیم) نامزد کردم (منظور پارتنر هستش ن رسمی...)

من ۴ سال پیش نامزد(واقعی... دوستی نبود حلقه دادیم خاستگاری رسمی و ...) بهم خیانت کرد و تمام شد موضوع و من هنوز که هنوزه کنار نیومدم 

الان من مشکلم اینه 

بعد از گذشت این همه روز خب هنوز گاهی اوقات یاد قبلی میوفتم و اشکم در میاد ... 

ایشون که دوستم بوده اسمش آریا هستش! 

خب رفیقم بوده صمیمی ترین دوستم بود از کل زندگیم خبر داره خیلی جاها پشتم بوده 

خودشم متوجه میشه من حالم بد میشه واقعا دلم نمیخواد از دستش بدم میترسم این رفتارم فراریش بده از یه طرفم سنم خیلیی رفته بالا🙂 مامانم گیر داده بسه دیگه هم سن و سالات بچه دارن تو هنوز نشستی ب پای ی بچه جیگولی ک ول کرده رفته 

دلمم نمیخواد اریارو از دست بدم 

شما بگید من چه غلطی بکنم چرا کنار نمیام؟ اریا متوجه هست ک کنار نیومدم و تا جایی ک توان داشته باشه درک میکنه و ارومم میکنه 😔 واقعا کم اوردم

اگر میبینی بی اعصابم بهت بر نخوره من حالم خوب نیست... ازم نخواین همیشه عزیزم و گلم بگم🖤
وای دختر نکن این کارو از درمانگر کمک بگیر

واقعا زندگیم مختل شده 

خیلی حالم بده

مامانم میبینم هی میگه بسه دیگه چقد میخوای مجرد بمونی اصلا امید ب زندگیم میره😔 

ای خدا 

اگر میبینی بی اعصابم بهت بر نخوره من حالم خوب نیست... ازم نخواین همیشه عزیزم و گلم بگم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا زندگیم مختل شده  خیلی حالم بده مامانم میبینم هی میگه بسه دیگه چقد میخوای مجرد بمونی اصل ...

الان ترکز کن رو بخش خوب زندگیت تاپیک هات روخوندم الان تو کسی رو داری که هم عاشقته هم بهترین رفیقته واقعا دیگه چی میخواب؟

این خلا رو هم هر جور شده پر کن 

2731
الان ترکز کن رو بخش خوب زندگیت تاپیک هات روخوندم الان تو کسی رو داری که هم عاشقته هم بهترین رفیقته و ...

😔کاش بمیرم دست خودم نیست یهو باهاش سرد میشم یهو قهر میکنم بی دلیل خب بندخدا اونم اذیت میشه از این رفتار