2733
2734
عنوان

فکر میکردک دوسم داره …

174 بازدید | 19 پست

هر بار ناراحتم کرده گرفته خوابیده و ولم کرده ناراحت بمونم دلم میخواس نذاره ناراحت بمونم

تا میام چیزی بگم میگه غر نزن خسته شدم به دعوا میکشونه

براش احساساتم مهم نیس

من فک‌ میکردم دوسم داره اما کوووو 

چرا من گریه کردم و حتی از خوابش نگذشته ارومم کنه ؟ همیشه همینجوری بوده …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
از اینکه گریه تو از خوابش مهمتر باشه

راستش یسالی میشه قلبا به این نتیجه رسیدم دروغ میگفته دوسم داره

من فقط بخاطر اینکه دوسم داشت باهاش ازدواج کردم

منم زیاد ازین فکرا کردم تنها نیستی:) چن شب پیش ی چیزی نوشتم فلب احه دوستم گفت براش بفرس اگر میدونی وجدان داره گفتم نمیدونم من هنوز نمیشناسمش

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
منم زیاد ازین فکرا کردم تنها نیستی:) چن شب پیش ی چیزی نوشتم فلب احه دوستم گفت براش بفرس اگر میدونی و ...

من غر نمیزنم مثلا فک کن به یکی میگی این کار اینجوری غلطه یا انتظاری دارم براورده نمیشه ب زبون میارم مدام میگه غر میزنی غر میزنی حرف نزن حساس شدم …

راستش یسالی میشه قلبا به این نتیجه رسیدم دروغ میگفته دوسم داره من فقط بخاطر اینکه دوسم داشت باهاش ا ...

ول کن ما تنها دنیا اومدیم تنها می‌میریم برا خودت زندگی کن

خیلی از زن شوهرا هم خونه هستن تا بخوان هم دل باشن

من غر نمیزنم مثلا فک کن به یکی میگی این کار اینجوری غلطه یا انتظاری دارم براورده نمیشه ب زبون میارم ...

عزیزم غر نیست بهونه س برای اون 

منم همینو میگفتم و تنها جمله ای ک ازش یادم میاد اینه رضوان خسته نشدی ازین همه غر؟ و در اخر خیانت کرد

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
عزیزم غر نیست بهونه س برای اون  منم همینو میگفتم و تنها جمله ای ک ازش یادم میاد اینه رضوان خست ...

واقعا غر نمیزنم میگم خب خواست نیس چرا من هی پارج اب رو با اب جوشیده پر میکنم سرد شه هم خودمون بخوریم هم بچه چرا همش یا دهن میزنی یا میریزی دور و روشو با اب شیر نجوشیده پر میکنی

خسته شدم حتی نمیتونم کوچکترین اعتراضی کنم مدام با داد و بیداد همینو میگه غر نزن خسته شدم خسته شدم …