2737
2739
عنوان

این فرش زشته+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 69 پست

هر رنگی ک دوست داری بخر 

خیلی مهمه ک ب دلت بشینه و دوسش داشتی باشی و براتم مهم نباشه ک چی مده و چند نفر از اون رنگ دارن

فرشای من خاکستریه و دوسال پیش که ازدواج کردم خریدمشون

تو اقوام ما کسی شبیهشون نداره و با اینکه الان ب قول تو خاکستری زیاد شده ولی من بازم عاشق فرشامم😍😁

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی گلم خودت چطوری خوب هستی

قربونت عزیز

شکر خدا

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
چخبرا ابجی چیکار میکنی

سلامتیت قشنگم

هیچ.. یکم درگیری دارم حالم گرفتس

*همـۀ مـا در زمـان و مکـان و بـه ترتیـب درسـت ، دگـرگـونـی هـای خـود را آغـاز میکنیـم*‌‌.     با ورژن هایِ قدیمیِ خودِتان مِهربان باشید، آنها اون چه را که شما اکنون میدانید را نمی دانستند.*     آن زمان که جوامع بشری یاد بگیرند، یاد بدهند و به کار بگیرند که به هرچیز و هرکسی به اندازۀ ارزش آن بها بدهد، به تکامل خواهند رسید.*   گـــر بشکـنـد مــن، زاده شــود مــن دیـگـری...! (:✨
2740
ممنون گلم خودمم رنگ زیتونی سبز سدری با آجری مدنظرم بود اگه بخرم این فرشو

بسلامتی مبارکت باشه 😍😍

🌈🌧️🐆💔🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
دستباف نیست طرحشه ماشینی هست برجسته نیست

سلام عزیزم 

گلم خواستی فرش بگیری رنگ تیره بگیر که اصلا کثیف هم بشه معلوم نمیشه 

رنگ های روشن زود کیفیت وجذابیتشون رو از دست میدن 

🔵درخواست دوستی آقایون 🔵 = رد  .   ★🌙  .  •  °      •      ‌. ★🌙   •     ★    .   .    ★     •   .   ★     .   •   °    ★    .  ★    °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙  .   ★   .   .   •    ★  .