2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه هامنم برای بار سوم بهت خیانت شده و هیچ پوخی ندارم ک بتونم مستقل شم تازه با دوتا بچه ی دخترکوچولو ...

عزیزم خیلی متاسفم واقعآ سخته 

ولی بخاطر دوتا فرشته ت خودتو نباز 

میتونی نادیدش بگیری ؟ فقط با دخترات خوش باشی

خدایا برام معجزه کن منو به آرزوم برسون میدونم که توام میخوای منو به خواسته هام برسونی💫
2740
من تازه کات کردم با پسری ک خییییلی دوسش داشتم و حتی نفهمیدم چی شد ک رفت 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ...

عزیزم درست میشه کم کم عادت میکنی.

من خیلی روحیم داغونه تو شهر غریب خیلی احساس تنهایی دارم چند وقتیه اینجوری شدم هیچ جارو ندارم انگار ک برم یه بغضی دارم چند روزه عذابم میده خیلی حالم بده😔اطرافیانمم فقط نمک روی زخممن شوهرم هر کاری میکنه من فقط تظاهر به خپب بودن میکنم از تو داغونم

سکوتـ قـوے تریـن فریاد استـ🎈 ️
چرا عزیزم 😭😭😭😭😭😭😭😭

خیانت 😭🫠 این ماه کلی آمپول زدم تا حامله بشم الان نشستم خدا خدا میکنم که یوقت حامله نشم 

وای که چقدر رویا داشتم حتی چند دست لباس بچگونه گرفتم انقدر که عاشق بچم

عزیزم خیلی متاسفم واقعآ سخته  ولی بخاطر دوتا فرشته ت خودتو نباز  میتونی نادیدش بگیری ؟ ف ...

دارم همینکارو میکنم

وقتایی ک هجوم فکرو خیال میاد سراغم میبینم دارم خودمو میبازم هنذفری میزارم تو گوشم میرم رو الپتیکال مث سسسگ میدوام

امشب یه ساعت روش داشتم می دوییدم منی از ۱۰مین ورزش فرار میکردم

ولم کرد نخاستم پسم زد 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

الهی😞😞

مجبور نیستی بخاطر ناراحت باشی عزیرم بعد چند وقت فراموشس میکنی پایان هرچیزی پایان کارنیس حتما یکی بهارشو خدا پیدامیکنی غصه نخور🥺

2706