2737
2739

رشته ی گرافیک کامپیوترم دانشگاه چی خوبه بدون کنکور میخوام برم تروخدا بگید الکی قسمتون نداده باشم ....موندم سر دوراهی ....چون دیپلمم از بزرگسالانه کنکور هنر نمیتونم بدم چون فکر کنم عملی داره نقاشی کشیدن بلد نیستم....

بین این دو کدوم بهتره

عزیزم اگر میخای سرکار بری و فقط واسه مدرک. برو علمی و کاربردی. پیام نور شهریه کمتری داره و کلاسهاش کمتر تشکیل میشه ولی باید بخونی درسهارو چون آزمون هاش سراسریه. برو کامپیوتر یا حسابداری بخون دانشگاه. اگر انرژی زیاده برو تربیت بدنی بخون. خواهر منم دیپلم گرافیک ولی دانشگاه نخوند. شوهرم دانشگاه رشته itدرس میخونه. تو کلاسش کسایی هستن که دیپلم گرافیکن. حسابداری هم بخونی خوبه. رشته آموزش ابتدایی هم بخونی خوبه. واسه آینده معلم بشی

اگه به عکاسی و تدوین علاقه داری گزینه خوبیه و اگه نمیخوای دانشگاه بری تمام شاخه های کاری رشته گرافیک رو می‌تونی دورشون رو ببینی مثل کار با برنامه‌های فتوشاپ،ایلیسترایتور پریمیر ،افتر افکت ،کارهایUx و Ui طراحی سایت من خودم رشته دبیرستانیم انسانی بود دانشگاه نرفتم دوره فتوشاپ و طراحی سایت شرکت کردم و دو ساله شاغل هستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگر میخای سرکار بری و فقط واسه مدرک. برو علمی و کاربردی. پیام نور شهریه کمتری داره و کلاسهاش ک ...

شغل دولتی واقعا خوب نیست از نظر درآمدی میگم پایه حقوق یک معلم زیر ۱۰ میلیون هست اصلا بصرفه نیست 

2728
2740
عزیزم اگر میخای سرکار بری و فقط واسه مدرک. برو علمی و کاربردی. پیام نور شهریه کمتری داره و کلاسهاش ک ...

دوست دارم معلم ابتدایی شم با دیپلم کارودانش نمیشه ؟؟من میخوام مدرکمو یگیرم واسه کار دولتی ..پیام نور برم یا علمی کاربردی؟رشته ی گرافیک کامپیوتر کنکورش نمیتونم بدم؟؟

اگه به عکاسی و تدوین علاقه داری گزینه خوبیه و اگه نمیخوای دانشگاه بری تمام شاخه های کاری رشته گرافیک ...

تدوین هم خوبه توی رشته گرافیک چلمپیوتر هست؟

آدم ی هنر یاد بگیره تو هر زمینه‌ای چه کارهای سالنی مثل ناخن و میکاپ و کراتین یا طراحی و دوخت خیلیییی ...

رشته آرایشگری دست توش زیاده جالب نیست. طراحی دوخت خوبه انواع خیاطی هارو یاد میگیری. کارهام زیاده. آرایشگری فقط کاشت ناخن و شنیون بد نیس شغلش

اگه به عکاسی و تدوین علاقه داری گزینه خوبیه و اگه نمیخوای دانشگاه بری تمام شاخه های کاری رشته گرافیک ...

دانشگاه میخوام برم برای رشته ی گرافیک رایانه چی یاد میدن تو دانشگاه کدوم دانشگاه خوبه برای اسن رشته

دوست دارم معلم ابتدایی شم با دیپلم کارودانش نمیشه ؟؟من میخوام مدرکمو یگیرم واسه کار دولتی ..پیام نور ...

علمی کاربردیا دارن جمع میشن. 

پیام نور رشته گرافیک و... نداره.

با لیسانس می‌تونی معلم بشی.

کنکور هنر هم براش وقت بذاری می‌تونی چرا که نه