2733
2734
عنوان

میخوام رک بگم از بچه متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 88 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فلسفه آنتی ناتالیست یعنی زایش ستیزی و مخالف صد درصد  فرزند آوری

به نظرم چیزای جالبی تو آنتی ناتالیسم هست مثلاً مشکلات زیستی کره زمین انقراض حیوونا و اینکه درد و رنجی که تو دنیا تحمل میکنیم بیشتر از خوشیهاست مرگ بیماری سوگ عزیزان و ...

گرچه ادیان باهاش کاملا مخالفن

قبلا یک دوستی داشتم دوتا بچه داشت ،همش میگفت بچه بیار وقتی میبینم من گرفتارم ولی تو آزاد و بی دغدغه ...

من وتقعا نمیفهمم چرا ملت فکر میکننکسی که بچه نداره آزاد و ول فقط داره میچرخه واسه خودش و حال میکنه، من بچه مدارم ولی الان در حال حاضر درگیر نوشتن یک مقاله‌م که خواب سب برام نذاشته، هفته‌ها نمیخوابم، فقط تنها تفاوتم اینه که شبا پانمیشم به مقاله‌م شیر بدم و جاشو عوض کنم

2740
به نظرم چیزای جالبی تو آنتی ناتالیسم هست مثلاً مشکلات زیستی کره زمین انقراض حیوونا و اینکه درد و رنج ...

اصلا این آدمیزاد جز جنگ و خونریزی و ستم چه فایده‌ای داشته که حالا من بخوام یکی دیگه‌ش رو اضافه کنم

اصلا این آدمیزاد جز جنگ و خونریزی و ستم چه فایده‌ای داشته که حالا من بخوام یکی دیگه‌ش رو اضافه کنم

منم ۳۲سالمه راستش خیلی بهش فکر میکنم که بچه ای رو وارد این دنیا بکنم آیا بعدش پشیمون میشم نکنه بهم بگه دوست نداشتم به دنیا بیام   

من وتقعا نمیفهمم چرا ملت فکر میکننکسی که بچه نداره آزاد و ول فقط داره میچرخه واسه خودش و حال میکنه، ...

والا کاری نمیشه کرد واقعا ، نمیشه دهن مردم بست ،فقط باید بی تفاوت باشی و اهمیت ندی ، والا من همین فک و فامیل هارو با بچه هاشون میبینم خدارو شکر میکنم که بچه ندارم ، تربیت افتضاحشون یک طرف بدبختی و گرفتاری ها یک طرف ، هر زمان هم ازم میپرسن فقط میگم دنیا دیگه جای خوبی نیست برای بچه ها ، حاضر جواب نیستم وگرنه حیوانات هم تولید مثل میکنن والا دیگ چی میشه گفت 

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟

میخواستم از تاپیکت رد شم بدون حرفی ولی نعمت فرزند آوری رو فقط منی میفهمم ک قراره چند وقت دیگ تغییر جنسیت بدم و بعدش دیگ هرگز بچه دار نمیشم

اینک دوست نداری بچه دار بشی ی تصمیم شخصیه و محترم اما لطفا فلسفه ی بچه دار شدن رو زیر سوال نبر

من ترجیحم اینه ۶۰ سالگیم دو تا بچه تربیت کرده باشم با سبک زندگی ک خودشون دوست دارن و دوباره زندگی رو از اونا یاد گرفته باشم ک‌ متاسفانه ممکن نیست

منم ۳۲سالمه راستش خیلی بهش فکر میکنم که بچه ای رو وارد این دنیا بکنم آیا بعدش پشیمون میشم نکنه بهم ب ...

من قصد ایجاد تغییری در نظر شما ندارم ولی آخه این دنیا به وضوح داره به سمت تاریکی و زشتی بینهایت میره... من چرا باید یه موجود دیگه رو عمدا درگیر این سیاهی بکنم؟؟ 

والا کاری نمیشه کرد واقعا ، نمیشه دهن مردم بست ،فقط باید بی تفاوت باشی و اهمیت ندی ، والا من همین فک ...

آفرین، دقیییییقا، مسئله‌ی تربیت و مطالعه در مورد روانکاوی و فروید و فلسفه‌ی رشد و اینا که کلا برای مردم منتفیه، بچه رو میزان و میدن تا اینترنت و سطحی‌گرایی بزرگش کنه تا در آینده شاهد یک جامعه‌ای باشیم که پشیزی نمی‌ارزن، حالا من بزام ولش کنم تو این جامعه

2706