2737
2734
عنوان

حس ششم هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حملهههههه

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍
2742

سلام عزززززیززززم می‌خواستم ببینم کعی اقدام کنم باردار میشم؟؟کنکور فرهنگیان اردیبهشت قبول میشم؟؟؟

من الان منتظر پریودی هستم که دوباره بعدش اقدام کنم خوبه باردار میشم؟؟؟

مرسییی ک میگی

دلم معجزه ای میخواهد که دلم باز دلم دل بشود..... کعی میشه منم مادر بشمممممم و طعم مادر شدنو بچشم.... یعنی کعی میشه........ تاریخ چه روزی تا ابد تو ذهنم هک میشع.... هوووم؟؟ 
2740
جنسیت بچم چیه 

دختر. 

همینجوری یدفعه حس کردم

تازه کار نیستم پیر شده نی نی سایتم....  بالاخره که منم مامان 4تا پسر جیگر میشم😊 بگو ان شاللهتعیین جنسیت از روی سونو 8هفته ببعد با عکس واضح تخصصمه اصلا 😬 
امیرحسین دوسم داره؟  داره خیانت میکنه؟

زیاد دوست نداره حسش واقعی نیست

ازش حس خوبی نمیگیرم

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
2706