2737
2734
عنوان

دلم نمیخاد طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 52 پست
ن هیچی هیچی  من هم مقصر بودم خانوادم هم ولی اون مقصر بود با خانوادش  از بردارش خیلی حرف ...

بنظرم یهو همه چی خیلی عجیب شده انگار ولی خب بازم خودت بهتر میدونی 

ولی با چیزایی که من خوندم همه زورتو بزن جدا نشدید و زندگیتو حفظ کنی 

شوهرت چقد به حرمتا و احتراما اهمیت میداد میکم شاید چون با پدرت درگیر شدن فک میکنه دیگه حرمتا از بین رفته و ارزشی نداره

بنظرم یهو همه چی خیلی عجیب شده انگار ولی خب بازم خودت بهتر میدونی  ولی با چیزایی که من خوندم ه ...

همسرم خیلی پدرمو دوس داشت خیلی حتی برای تولد پدرم میخاست براش گوشی بگیره خیلی دست دلباز بود 

من اصلا دوس نداشتم این کارو بکنه ولی در کل میگم خیلی پدر مو دوس داشت اصلا نمیدونم چیشد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم یهو همه چی خیلی عجیب شده انگار ولی خب بازم خودت بهتر میدونی  ولی با چیزایی که من خوندم ه ...

بعد حتی روز پدر اول برای پدر من خرید کرد بعد برای پدر خودش در این حد 

اصلا تعجب کردیم که چرا با پدرم درگیر شد مقصر هردو بودن ها نمیتونم دروغ بگم ولی کار که اون کرد رو نمیشه ب سادگی بخشید 

بعد حتی روز پدر اول برای پدر من خرید کرد بعد برای پدر خودش در این حد  اصلا تعجب کردیم که چرا ب ...

غرورت و بزار کنار برو رو در رو با شوهرت صحبت کن با هم اشتی کنید بعد شوهرت بیاد از خانواده ات معذرت خواهی کنه همه چی حل میشه /

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️
2731
غرورت و بزار کنار برو رو در رو با شوهرت صحبت کن با هم اشتی کنید بعد شوهرت بیاد از خانواده ات معذرت خ ...

فکرنکنم با ی معذرت ش دیگ چیزی حل بشه 

دو سه بار ب ذهنم رسید ولی ترسیدم از اینک خانوادم ازم ناراحت بشن 

قرار مادرم با ی نفر بره دم سرکارش باهاش صحبت کنه 

نمیدونم شاید خودم رفتم باهاش ی جای صحبت کردم 

فکرنکنم با ی معذرت ش دیگ چیزی حل بشه  دو سه بار ب ذهنم رسید ولی ترسیدم از اینک خانوادم ازم نار ...

ببین به نظر من خودت با مامانت برو خانواده ات هم خودت اروم کن یک اشتباه کردی دیگه ادم اشتباه می کنه چون دوستش داری میگم حیفه از دستش بدی 

دنیا می‌چرخه مثل تاس 🎲 یه روز حکم میکنی یه روز التماس....️

تاپیک اولتو خوندم به نظرم طرف مقابلت اصلا ارزشش رو نداره

بری پیشش هم دوباره از این کارا می کنه چون یه آدم افراطی مشخص خیلی تندخو و بد دل و جوشی و حرمت شکن بعضی چیزا به سلاح مان شاید اما ما هی مقاومت می کنیم آخه جرمت خیلی هم سنگین نبود که اقدام به طلاق کرد ایشون مشکل دارن خودشون 

2738
تاپیک اولتو خوندم به نظرم طرف مقابلت اصلا ارزشش رو نداره  بری پیشش هم دوباره از این کارا می کن ...

نه اقدام ب طلاق نکرده 

توی شورا گفت دوسش دارم برگرده سر خونه زندگیش 

اخ چی بگم اینجوری نبود یهو انجوری شد 

نمیدونم شاید حق با شماس

نه اقدام ب طلاق نکرده  توی شورا گفت دوسش دارم برگرده سر خونه زندگیش  اخ چی بگم اینجوری ن ...

تاپیکای قبلت رو خوندم خیلی ناراحت شدم تو یه لحظه ورق زندگیتون برگشت من به جات باشم میرم خونه ای جایی تنهایی پیشش باهاش حرف می زنم معذرت می خوام بهش بگو بچه بازی نکنیم بروز هر دومون پشیمون می شیم بگو قبول دارم خانوادم خیلی اشتباه کردن بیا ما قربانی خانواده ها نشیم و....یجوری آرومش کن نباید خانوادت اینقدر تند می رفتن یجورایی سبک شدی 

نه اقدام ب طلاق نکرده  توی شورا گفت دوسش دارم برگرده سر خونه زندگیش  اخ چی بگم اینجوری ن ...

اگه اقدام به طلاق نکرده اینو گفته پس چرا دست دست می کنین. با قاضی حرف بزن بگو من دوسش دارم زندگیم خوبه خانواده ها اختلاف دارن اونم کمکت می کنه 

خدا نکنه عزیزم  زندگی خوب بود یهو شوهرم قاطی کرد با خانوادا ها درگیر شدن کتک کاری الان افتاد ت ...

دقیقا مثل زندگی من که ازبس تو چشم بودیم‌

و حسودی خونواده خودشوهرم و بقیه اعضای فامیل.

کارمون به درگیری با خونواده ها رسید

من بچه داشتم سرهمون بعد یسال دادگاه اینا.برخلاف میل خودمو خانوادم.

دوباره برگشتم همینجا که بچم فعلا یکم بزرگترشه

اگه اقدام به طلاق نکرده اینو گفته پس چرا دست دست می کنین. با قاضی حرف بزن بگو من دوسش دارم زندگیم خو ...

ن اقدامی نکردم 

بجز ی بار هیچ جلسه تشکیل نشد فعلا ن جهزیه ن نفقه ن مهریه ک با قاضی صحبت کنم 

فقط ی بار برای نفقه که مامانم باهام ادمد نذاشت 

ولی برای دفع اگ باهاش صحبت کنم بگم خانوادا بیام از هم معذرت بخان من برمیگردم این کارو قبول میکنه؟ 

ن اقدامی نکردم  بجز ی بار هیچ جلسه تشکیل نشد فعلا ن جهزیه ن نفقه ن مهریه ک با قاضی صحبت کنم&nb ...

فک نکنم اون بخواد خانواده اش معذرت خواهی کنه خانواده شما باید کوتاه بیان و دست از شکایت بردارن مدتی سکوت اختیار کنن مشخص خانوادت اصلا سیاست ندارن و به شدت لجباز هستن به خصوص مادرتون خیلی الفاظ بدی بکار می بره و مشخص اگر جدا بشی و بخوای چند سال تو خونه پدرت بمونی خیلی اذیتت می کنن حداقل باید درکت کنن دوستت باشن شما حق اینو داری از یه طرف محبت و همدردی ببینی متاسفانه این وسط رها شدی مثل یه قربانی یخورده اقتدار هم داشته باش یا تو خونه خودت یا تو خونه پدرت 

ن اقدامی نکردم  بجز ی بار هیچ جلسه تشکیل نشد فعلا ن جهزیه ن نفقه ن مهریه ک با قاضی صحبت کنم&nb ...

به نظرم اول با خانوادت حرف بزن بگو آقا من حقیقتا نمی تونم به این راحتی جدا شم شما هم دست از شکایت بردارید ببینیم خودشون می خوان چ کنن شاید من بخوام برگردم پیشش شما می خواست زندگی منو خراب کنید؟؟؟خانوادتو آروم کن بعد برو شوهرتو تنهایی تو خونه خودت ببین باهاش حرف بزن رام میشه