2733
2734
عنوان

دلم از شوهرم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 59 پست
خب عزیزم سکوت ک راه حل نیس ببینید چطور میتونید باهم صحبت کنید یا از یه زوج درمانگر خوب  کمک بگی ...

فعلا قرار بود ۱ماه من خودمو ثابت کنم بعد باهم حرف بزنیم.  اما حقیقتش فعلا نای حرف زدن ندارم.  میخاستم بنویسم ک دوستان گفتن فعلا چیزی نگو و ننویس

هعی... گریه‌م گرفت با کامنتت  منو میدیدی... پر از عشششق پر از شوق... من اصلا فکرشم نمیکردم بدو ...

دقیییقا درکت میکنم. تنها نیستی همین امشب کلی تاپیک بود همه از شوهر و مادر شوهر مینالن و خیلی هم همین مورد عنوان شده

من که هر دختری ببینم میگم ازدواج نکن.  از ته دل بخند هرکی بهت گفت آروم و متین باش بزن تو دهنش. 

حیف لطافت و شادی و زیبایی های دختران سرزمینمون که صرف یه مشت گولاخ میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا قرار بود ۱ماه من خودمو ثابت کنم بعد باهم حرف بزنیم.  اما حقیقتش فعلا نای حرف زدن ندارم.&nb ...

یکم ب خودتون استراحت بدید   و موارد ناراحتی رو جایی یادداشت کنید تا از ذهنتون خارج شه

اگه میتونید حتما یوگا برید

چقدر بد که 8 سال صبوری نکردید و کوتاه نیومدید در برابر هم، و الانم ناراحتید که جوابشو ندادید 1 ماه! ...

اره فرصتش پیش اومده و منم دارم استفاده میکنم

فقط خدا کنه منم چیزی ازش ببینم وگرنه میدونم خسته میشم... هرچند هیچوقت این زندگی رو تمومش نمیکنم بخلطر بچم. ولی کاش اونم خودشو ثابت کنه تا عشقی ک رفته برگرده... من بدون عشق زندگی سخته برام

2728
همون چون خوب شده بنظرت اگه بگم باعث نمیشه ی کم ب خودش بیاد؟ یا بدتر حق ب جانب میشه؟ نمیدونم دقیقا چی ...

حالا من اخلاق شوهرتون رو نمیدونم، خودتون بهتر میدونین.

ولی شوهر من همیشه اینجور مواقع ک مهربون میشه ، اگر یکمی ایرادشو بگیرم

یا تو ذوقش بزنم باز بدتر از قبل میشه

سعی میکنم با مهربونی نرمش کنم

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  
2740
دقیییقا درکت میکنم. تنها نیستی همین امشب کلی تاپیک بود همه از شوهر و مادر شوهر مینالن و خیلی هم همین ...

نمیشه ازدواج نکرد. چون اون موقعم آدم حالش بده فکر میکنه ی چی کمه. 

ولی خب خیلیا ازدواج خوب کردن.‌.. نمیدونم شانسیه چیه... یکی از آشناهامون ک تو یه سال ازدواج کردیم اون شوهرش عین پروانه بعد این همه سال دورش میچرخه. والا ن اخلاقش خاصه ن قیافش... شانس داره

اینطور ازدواج خوبه ولی ن مثل من بدبخت شی

یکم ب خودتون استراحت بدید   و موارد ناراحتی رو جایی یادداشت کنید تا از ذهنتون خارج شه اگه میتو ...

اره فکر خوبیه یادداشت کنم

ن فرصت یوگار رفتن ندارم بخاطر بچم

حالا من اخلاق شوهرتون رو نمیدونم، خودتون بهتر میدونین. ولی شوهر من همیشه اینجور مواقع ک مهربون میشه ...

اره شوهر منم الان بهش بگم تاثیر نداره. چون اونقدر فعلا تغییری ازش ندیدم. اگه بگم پشیمون میشم. ولش فعلا تو دلم بمونه بهتره

اره فکر خوبیه یادداشت کنم ن فرصت یوگار رفتن ندارم بخاطر بچم

پس تکنیک های تن آرامی رو سرچ کنید انجام بدید روری ۵ دیقه هم کافیه

حتما ب وقتش در موردش صحبت کنید و با خودتون بگید مرتبا که من فقط ناراحتم اینطور نیست ک دلمرده شده باشم

منم مثل توام روح منم مرده عشق تو سینم مرده دیگه نه دلم رابطه میخاد نه هیچی دیگه دوسش ندارم بس که دعو ...

چ سخت 

دلم میسوزه برا خودمون... آدم خفه میشه میخاد داد بزنه یکی ب دادش برسه ولی مجبوری مجبوریییی خفه شی

پس تکنیک های تن آرامی رو سرچ کنید انجام بدید روری ۵ دیقه هم کافیه حتما ب وقتش در موردش صحبت کنید و ...

چشم ممنون 

همون فکر کنم انقد ب خودم گفتم دوسش ندارم انقد کلیپای اینطوری دیدم ذهنمم تغییر کرده وگرنه من خیلی خیلییی آدم پر عشق و شوقی بودم