2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
آفرین مهم همون ذاتته که پاکه مطمئن باش برات جبران میشه 

والا۲۷سالمه هیچی ندیدیم هر چیم خوبی میکنیم باز آدم بده هستیم ی چیزایی درست نیست دنیا دنیای ادم بداس

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....
والا۲۷سالمه هیچی ندیدیم هر چیم خوبی میکنیم باز آدم بده هستیم ی چیزایی درست نیست دنیا دنیای ادم بداس

زندگی منم همینه.... چیکار میشه کرد به هرحال زیاد عمر نخواهیم کرد ارزش نداره بد باشی 

خدا دیگه کاری برای بندهاش نمیکنه...شایدم مشکلی براش پیش اومده باشع هر چی آرزو داریم یکیشو برآورده نم ...

استغفرالله خنده ام گرفت 

تو گله گذاری بخدا ابتکار بخرج دادی

ان شاءالله از ته دل خوشحال شی و لبخند بشینه به لبت 

لبخندی از جنس باز شدن گره مشکلت به دست خدا

همه برا ایشون صلوات بفرستید جای دوری نمیره

اللهم صل عی محکد و ال محمد و عجل فرجهم

زندگی منم همینه.... چیکار میشه کرد به هرحال زیاد عمر نخواهیم کرد ارزش نداره بد باشی 

دستم من نمک نداره بخداااتت نمیدونم چرا پیش هیشکیم شانس ندارم اخه چرا؟؟؟شما دیگه چرا گفتم فقط منم

استغفرالله خنده ام گرفت  تو گله گذاری بخدا ابتکار بخرج دادی ان شاءالله از ته دل خوشحال شی و ل ...

ممنون خانم ولی من مشکلی ندارم ی تایپک زدم چند دیقه پیش بخاطر اون ناراحتم از ظهرتا الان حالم گرفته وگرنه مشکلی ندارم الحمدلله

2706