2733
2734
عنوان

بنظرتون ازدواج کنم یا زود

182 بازدید | 27 پست

اول بگم حساب کاربری مال دوستمه..پسرم و همسرم یکساله فوت شدن خیلی از نظر روحی بهم ریختم اما الان یه خواستگار خوب دارم بنظرتون ازدواج کنم یا نکنم موقعیت خیلی خوبی داره اما میترسم از حرف مردم که بگن زود ازدواج کرد صلاح تو چیه کمکم کنید 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اولین کاری که میکنی به حرف مردم کاری تداشته باش

بعد از اون با یه مشاور صحبت کن راهنماییت کنه ما که دقیق شرایط تو و اون اقا رو نمیدونیم

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742

اول عقل ببینییدچی میگه بعدحرف مردم

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
2740
اول عقل ببینییدچی میگه بعدحرف مردم

شوهرم در ظاهر عاشقم بود اما خیلی هم تو زندگی اذیتم کرد میترسم بگن نموند به پای شوهری که عاشقش بود .. خودم قلبا دلم میخواد ازدواج کنم و تنها نباشم اما همش میترسم 

بعدش چی اگ خوب بود قبول کنم؟

عزیزم انشاالله روح عزیزانت شاد باشه داغ خیلی سخته درکت میکنم 

ولی شاید این آقا دریچه ای باشه برای یه زندگی جدید به حرف مردم توجه نکن برای خودت زندگی کن اونا در هر صورت حرف خودشون رو میزنن 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
شوهرم در ظاهر عاشقم بود اما خیلی هم تو زندگی اذیتم کرد میترسم بگن نموند به پای شوهری که عاشقش بود .. ...

ازچی

الابذکرالله تطمئن القلوب❤️قطعابایادخدادل هاآرامش میگیرد✨توی وقتای بیکاری بهترین کار صلوات برمحمدوآل محمد✨اگرامضاموخوندی دعاکن حال دلم خوب شودودعاکن امسال راهی کربلاباشم باهمان که میخواهم💟برای هم دعاکنیم اول براهمه بعدخودمون خیلی دعام کنیدبرامشکلاتم براگناهام که پاک بشه می‌دونم خیلی گناهکارم منم براتون دعامیکنم 🤍🌹اللهم عجل الولیک الفرج🌹🤍اول هردعاراهگشاست🌿🌅بگوحتمااین جمعه می آید حتما....تانیایی گره ازکارجهان وانشود🌹 امضایک بنده گناهکار❤️‍🩹
2706