2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برمیگردهه با کسی نیست

@ملورین_خانم   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس کسی که اول اسمش ج داره به من چیه؟آیا من درست حسش را متوجه شدم و بهش گفتم؟من چه زمانی و با جه کسی با چه مشخصات طاهری ازدواج می کنم؟مرسی عزیزم

@ملورین_خانم   سلام عزیزم من دو تا آزمون معلمی شرکت کردم کدامش را قبول میشم و چه رشته ای؟حس ...

ازمون دومی فکر کنم فیزیک

به فکرته هنوزم .اره. سن 28 با مرد تپل تغریبا  پشت پلک داره کمی ولی چهرش خوبه قد185  کارمندد بانک  حدسام اینه

2740

سلام قشنگم من حسه شیشمم میخام کمکت کنم اگه دوس داشتی درخواسته دوستیمو قبول کن🙂❤ @سیگار__بهمن    

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
اون دوستت داره خب ولی خوب نیست نمیدونم یه انرژی بد داره این رابطه

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
سلام قشنگم من حسه شیشمم میخام کمکت کنم اگه دوس داشتی درخواسته دوستیمو قبول کن🙂❤ @سیگار__بهمن &nbs ...

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
اون دوستت داره خب ولی خوب نیست نمیدونم یه انرژی بد داره این رابطه

راجب منم میگی 

کی بهم پیام میده؟ برمیگرده؟

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
2706