2737
2734
عنوان

داداشم سیگار میکشه

74 بازدید | 6 پست

همچیو بهم میگه دارم دق میکنم

سیگار رو کم داره ولی ترک نکرده

نمیدونم چکارکنم

راهنماییم کنید🥲

میگه معتاد نیستم ک تو زیادی حساسی

باهاش قهرکردم اومد گفت کمترش میکنم ولی ترک نه

چند سالشه؟

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۳

مشکل زیادی نداره خوده سیگار

ولی سعی کن ترکش بدی

چون همه چیز دور ازجونش از سیگار شروع میشه...

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
2731

ببین این که سیگار می‌کشه چیز خوبی نیستش نمی‌خوام دفاع بکنم ولی سیگار خیلی چیز عجیب غریبی نیستش خیلی از آدما هستن ۵۰ سال ۶۰ سال سیگار می‌کشن هیچ اتفاق خاصی هم نمی‌افته درسته ضرر داره نمی‌خوام بگم هیچ ضرری نداره ولی منظور من کلاً اینه اون کسی که سیگار می‌کشه لزوماً بعدش قرار نیست بره هزار جور مواد مخدر دیگه استفاده بکنه به این چیزا فکر نکن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...