2737
2739
عنوان

خواستگار اومده برام چطوری بهش بگم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 29 پست
نمیدونم والاع  میتونی یه سه چهار ساعت جواب ندی ، بعد عکس از گل و شیرینی و اینا بفرس بگو ببخشید ...

نه اینطوری یکم بی ادبانه هس

همزمان با این خواستگار قبول کنم پررو پررو هم عکسشو براش بفرستم🤦🏻‍♀️

چه خزی رک بگو خواستگار دارم خانوادم میخوان باهاش اشنا شم منم نمیدونم تورو به خانوادم بگم یا نه نظر ت ...

خواهر در توانم نیس😂 رک بگم رک جواب بده ناراحت میشم😂🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من اصلا نمیتونم درک کنم یه دختر مجرد میگه رلیم یعنی چی؟!🙄🙄🙄   کاش متوجه بشیم که حیا و ...

عزیزم اسمش رل هست چی بگم؟

تو میدونی رابطه بدون چارچوب هست یا نه؟

چارچوب از نظر شما چیه؟!

کاش متوجه بشیم وقتی از جزییات چیزی نمی‌دونیم قضاوت نکنیم!

2740
نه اینطوری یکم بی ادبانه هس همزمان با این خواستگار قبول کنم پررو پررو هم عکسشو براش بفرستم🤦🏻‍♀️

فک نکنم پررویی باشه 

چون شما هنوز هدفتون رو از رابطه نمیدونید و پسره هم چیزی نگفته 

فوقش میگی خانوادم چون پسره موقعیتش خوب بوده  بی اطلاع از من قبول کردن چون نمیدونستن من با تو توی رابطه هستم

بعد سوال کن بگو درمورد تو باهاشون صحبت کنم ،یا مثلا بگم فعلا کسیو واسه خاستگاری قبول نکنید 

اینجوری مزه دهنش رو متوجه میشی

.
عزیزم اسمش رل هست چی بگم؟ تو میدونی رابطه بدون چارچوب هست یا نه؟ چارچوب از نظر شما چیه؟! کاش متوج ...

پس باید کلمه ی دیگه ای بکار ببری نه رل 

مثلا آشنایی قبل ازدواج ناراحت نشین عزیزم منظوری نداشتم

احساسات آدما شکننده هستش و اگه آسیب ببینن شخصیتشون ممکنه تغییر کنه برای همینم یه ازدواج درست، تنها انتخاب و راه حل موجوده. پس اگه هدفتون از رابطه به ازدواج ختم نمیشه، این رابطه رو کش ندید چون هم برای خودتون بده و هم برای طرف مقابل و حتی برای سبک زندگی دیگران 

جسارتی نکردم فقط دوستانه گفتم اگه هر نوع رابطه ای دارین کش ندید سریع مشخص کنین که هدف ازدواج دارین ،،همین

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
پس باید کلمه ی دیگه ای بکار ببری نه رل  مثلا آشنایی قبل ازدواج ناراحت نشین عزیزم منظوری ...

ببینید خیلی وقتا ما مجبوریم کلماتی استفاده کنیم که شاید قشنگ نباشن ولی منظور رو بهتر میرسونن 

من اگر میگفتم آشنایی قبل از ازدواج بقیه فکر میکردن خانواده ها در جریانن و خواستگاری رسمی انجام شده

در صورتی که اینطور نیست

2706