2733
2734
عنوان

خانوم های مذهبی یه لحظه میاین

1045 بازدید | 31 پست

من یه چله قرآنی برداشتم راس ساعت 11 شب اینو میخونم قبل از نیمه شب شرعی
امشب یکم دیر شد همون ساعت 11 خوندمش اما وسط هاش مجبور شدم گوشی دستم بگیرم کاری انجام بدم درحد چند ثانیه نه زیاد حس کردم قبول نیس دلم آروم نشد بعد از 12 شب یه بار دیگه دوباره خوندمش میخواستم بدونم چله ام باطل شده باید از اول بگیرم؟ چون بعد از 12 شب خوندمش

خدا تنها عاشقی هست که از بی توجهی معشوقش خسته نمیشه...♥️

خوشگلم چله رو حتی اگر در یک مجلس هم بخونی قبوله

انشالله به خوشی حاجتت برآورده میشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگلم چله رو حتی اگر در یک مجلس هم بخونی قبوله انشالله به خوشی حاجتت برآورده میشه

ممنونم. اپرا جونم خدا خیرت بده دلم آروم شد 💙

2728
نه عزیزم انتی بیوتیک که نیست. همین که انجام میدین قبوله دیگه تایمش اینور اونور بشه یکم اشکال نداره&n ...

گفتم شاید چون از 12 شب رد شده جزو روز چهارشنبه حساب بشه و چله ام باطل باشه یکم. نگرانم چون این چله بشدت برام مهمه 

درواقع هم مال فردا رو ادا کردی هم امشبو هر دوش قبوله بنظرم

قبل از 11 خوندم ولی دلم آروم نشد چون حواسم کامل پیشش نبود دوباره بعد از 12 خوندم اما بازم دلشوره دارم 

2740

سلام چله اسمش روش هست سعی کنید  چهل شب پشت سرهم بخونید  .همون ساعت ۱۱ که خوندین قبوله  دیگه نیاز نبود ساعت ۱۲ مجدد بخونید .انشاءالله حاجت روا باشید .

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
خوشگلم چله رو حتی اگر در یک مجلس هم بخونی قبوله انشالله به خوشی حاجتت برآورده میشه

سلام عزیزم من یسوال دارم 

اینکه بنیت رزق و روزی برکت هر شب سوره واقعه و سوره یاسین میخونم الان ۱۵ روز گذشته 

دلم میخواست ۴سوره مزمل طلاق ذاریات انشراح اینارو هم اضافه کنم 

ولی شنیدم میگن نمیشه همزمان باهم چند ختم و چند چله برداشت البته من درتلاشم چله نباشه دائمی شه 

ولی بر حاجتام دیگه ذکرم نمیتونم بگم میترسم چندتا باهم نشه خوند

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
نه عزیزم انتی بیوتیک که نیست. همین که انجام میدین قبوله دیگه تایمش اینور اونور بشه یکم اشکال نداره&n ...

اسی حلال کن منم سوالمو اینجا میپرسم

عزیزم من یه جز قران برداشتم تا اخرماه رمضون بخونم بعد خاستم بخونم پریود شدم و بعد پسرم مریض شدو نتونستم بخونم الان بخونم موردی نداره؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟