2733
2734

من هر چیزی میخورم پریود نمیشم یعنی دو روز پیش خیلی اعصابم خورد بود کاش بشم  از استرس میمیرم بی بی چک هم زدم منفی بود با فردا میشه ۱۰روز که از موعدم میگذره چیکااار کنم دیگه کمرم درد می‌کنه گاهی فقط از استرس هم حالت تهوع میگیرم یعنیییی دیگه اینقدر زیاد غصه میخورم 

الهی تا بوَد دنیا ، تو باشی ♥️🍃

خب برو دکتر 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

چایی ونبات زعفرونی بخور برا من خیلی جوابه

من امشب تا سحرخوابم نخواهدبرد، همه اندیشه ام، اندیشه ی فرداست، وجودم از تمنای تو! سرشار است، زمان دربسترِشب، خواب وبیدار است، هوا آرام، شب خاموش، راه آسمان ها باز، خیالم؛ چون کبوتر های وحشی می کند پرواز...🌠☔🤍(فریدون مشیری)ــــــ«آنرا که تنی غرقهٔ به خون هست وکفن نیست»🫒🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم این ماه 13روز عقب افتادم آخرش رفتم آزمایش منفی بود بعد چند روز پریودشدم

آزمایش نمیتونم برم ولی بی بی چک منفی بود بازم فردا میزنم 

2740
تنبلی تخمدان دارید؟

قائدگی من اینطوریه که دو ماه ۱۲ میشم دوماه ۱۵دوماه ۱۹ حالا فروردین نشدم رابطه هم داشتم ولی د خ و ل نبوده همه چیز هم خوردم حتی ورزش ولی نمیشمممم تست هم دادم منفی بود

منم مثل شما البته یک هفته از موعدم گذشته بود،انقدر رازیانه و بابونه با هم دم‌کردم خوردم تا اینکه امر ...

رازیانه خوردم خیلی ببخشید اووردم بالا خیلی بدم اومد ازش کلا برای همون بود 

هرچی استرس داشته باشی دیرترمیشی من اویشن تخم شویدرازیانه سیاهدانه زعفرون گل محمدی برای گرمی رحم زنجپ ...

منم دقیقااااااااا مثلا شما دقیقاااا 

منم نشدم شنبه میخام برم امپول بزنم دوماهع نشدم سابقه  یماه بودع اماکم چرتوپرت خوردم مشکل شخصی د ...

میشم با آمپول پروژسترون ؟؟؟

2706