2737
2734
عنوان

آرزوی مرگ برای کسی که خیلی اذیتمون کرده گناهه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 54 پست
ببین اینا بششددددددت موزی هستن بششدت حیله گر به قدری ک خلی راحت میتونن خوب رو بد و بد رو خوب جلوه بد ...

اینم همه خواهراش عین گرگ پشت بجه هاشون

گوه ترین و بدرنخور ترین شون که نبودنش بهتر از بودنشه باید مادر من بشه!

شانس ببین فقط

کاربر جدید نیستم ، فعلا نمیتونم با اکانت قبلیم وارد بشم
ببین اینا بششددددددت موزی هستن بششدت حیله گر به قدری ک خلی راحت میتونن خوب رو بد و بد رو خوب جلوه بد ...

مادر تورو نمیدونم ولی مال من بشدت پسر دوسته 

یه برادر بزرگتر دارم

تو به اون نمیگه هرکاری براش میکنه و خب اونم طبعا کاری بهش نداره و احترام میذاره

بعد اونو میکوبه تو سر من ! 

نمیدونی چقدر ازش بیزارم

گربه سر خیابون یه چیزیش بشه بیشتر ناراحت میشم تا این

کاربر جدید نیستم ، فعلا نمیتونم با اکانت قبلیم وارد بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مادرم منم این مظلوم نمایی هارو میکنه به یه شکل دیگه روان منو بهم میریزه دعوامون میشه بعد میره ...

خوبه فقط خالت تعریف بچش میکنه من چند تا دختر عمه دارم که به قولی ازون دختر خرابا هستن و بشدت حسودن جوری ک من چون بر و دارم اگ یجا بریم لباس من بهتر باشه محلم نمیدن ک کسی مقایسه نکنه ببینه من خوشگل ترم حسادتش ن و نقش بازی کردنشون پیش بقیه رو باید ببینی بعد مامانم میشینه همه جاااا تعریف اینارو میکنه حالا از عمم خوشش نمیاد ولی از لج منکه حرصم در بیاره میریم اونجا اونا یه لیوان بردارن این میشینه کلیی قربون صدقه میره در خالی ک کل کارای خونه رو من میکنم یا میریم اونا کلا دست به سیاه وسفید تو خونه نمیزنن عمم میگه برید ظرف بشورید این زودتر پامیشه طرف میشوره همه کار میکنه اون دخترا هم میشینن رو مبل پوز خند میزنن و مسخرش میکنن بعد میگن عمه ممنون همین فقط ببین چجوری میگم همه قربووونتون بره ماشالله چقدر قشنگی و واصلا نمیدونی وقتی میریم من حس بچه گدا بودن بهم دست میده انگار اونا چند تا مامان دارن منم بچه گدای کوچک بعدم دختر عمه هام و عمه هام مسخرم میکنن میگن مامانت محلت نمیذاره از بس زشتی وووهرحرفی میزنن بعدم میگن شوخی کردیم ناراحت شدی؟ بی جنبه 

منم هیچی نمیگم فقط لبخند میزنم میگم ن ناراحت نشدم اما اونا از عمد میکنن که حرصم بگیره چون میدونن عمشون منو آدمم حساب نمیکنه و مادرم کلمه ای ازم طرفداری نمیکنه اما اگه ماجرا برعکس باشه خون بپا میکنه

اینم همه خواهراش عین گرگ پشت بجه هاشون گوه ترین و بدرنخور ترین شون که نبودنش بهتر از بودنشه باید ما ...

دقیقااا میفهمم کاملا هرچی میگی اینگار داستان زندگی من بوده اینا یه عده آدمای بشدت سمی هستن ک فقط زاییدن نوع فکرشون کپی همه فک کنننن توی مراسم خاستگاراری من نشسته بود برای مادر پسره تعریف دخترای خواهرش میکرددددددد اینقدر رر مبالغه کرد ک زنه کنجکاو شد گفت چند سالشه بعدم سنشون قد خرره این سنشون چند سال کمتر میگه به همه 

ببین هرررجا میریم یا کسی بیاد پسر داشته باشه این میشینه تعریف دخترای خواهر و داداشش میکنه براشون خاستگار جور کنه بعد منی ک دخترم اصلااا انگار من نیستم بخدا انگار من روحم بگو تو خودت دخترت دم بخت نشستی برای مادر خواستگارش تعریف دخترای خراب خواهراتو میکنی؟ 

2728
مادر تورو نمیدونم ولی مال من بشدت پسر دوسته  یه برادر بزرگتر دارم تو به اون نمیگه هرکاری براش ...

دقیقاااا😐😐😐دختر تو همزاد منی جن داری جریان چیه؟ 😂😂😂من یه برادر و خواهر بزرگتر دارم جفتشون ازدواج کردن من آخریم تو چی

2740