2737
2739
عنوان

کسی ازقیمت این دکوریاسردرمیاره

95 بازدید | 12 پست

سلام عزیزان دلم ایناروجهیزیم بوده کاملاسالمن میخام ردکنم هنوزم زیبایی وخاهان خاص خدشوداره اماازمدرفته ی چن نفری خیلی طالب شدن همشوچارونیم تاپنج بنظرتون بدم بره یانه اخه جاش بایدچیزی بخرم و بزارم گوشه ی خونه دیگ خیلی خالی می مونه کمکم کنین 🙂❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لیلی مجنون هست؟

اینا گرو نن

باز یه قیمت بگیر

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
لیلی مجنون هست؟ اینا گرو نن باز یه قیمت بگیر

اره لیلی مجنونن من قیمت نگرفتم همینطوری بابوفه زدم پنج کلی پ میدن بهم ک فقط ظرفاشومیخان پنج نمیدونم گفتم شایدبیشترازیناست ازتون کمک بگیرم 

2740
بوفه از مد افتاده ولی وسیله های توش بنظر خوب میاد

اره همه واسه وسیلع هاش پیام میدن کلی میگن فقط ظرفاشومیخان ب این قیمت نمیدونم دوسشون دارماولی میدونمم بوفه ازمدرفته دیگ

بنظرم نفروش

کلی خاهان پیداکردع🥲 طرف امشب میگف تروخدا بیعانه میزنم پاک کن برامن نگهدارحالامنم شمارمودادم قرارع فردابیادببرع واسه جهازمیگه میخاد نمیدونم چی بش بگم ازی طرف توسایتاالان دیدم هرتیکش زده توتادووونیم به اون خانومم قول دادم🥲😂

اره همه واسه وسیلع هاش پیام میدن کلی میگن فقط ظرفاشومیخان ب این قیمت نمیدونم دوسشون دارماولی میدونمم ...

من بودم خودم استفاده میکردم واسه پذیرایی. جای بوفه هم تو کمد بزار مهمون داشتی بزار سر میز

من بودم خودم استفاده میکردم واسه پذیرایی. جای بوفه هم تو کمد بزار مهمون داشتی بزار سر میز

اره عزیزم خاسم مثلا بجاش ظروف چوبی بخرم هم دوس دارم هم مدع اماهرکدوم خب زیبایی های خدشوداره دیگ