2733
2739

مامان خوشگلم اگه بد حرف زدم معذرت میخوام چون هیچکسو غیر تو ندارم چون فشار امتحان نهاییا استرس امتحان نهایی داره اذیتم میکنه نفهمیدم چی گفتم من فقط دوست دارم باهات دوست باشم بخاطر همینه که مدام حسودی میکنم به اینکه به بقیه محبت میکنی میدونم مادر بودن خیلی سخته و خیلی داری اذیت میشی وخیلی اذیتت کردم من انتظار ندارم مدام حواست بهم باشه من فقط دوست دارم همیشه کنارم باشی مامانی مهمترین فرد زندگی من تویی مامان الان دیگه مثل اون زمان نیست چیزی من شاید اگه داخل دوره تو بدنیا میومدم مثل تو میشدم و تو اگه تو دوره زندگی من بدنیا میومدی شاید مثل من میشدی من دوست دارم خانواده ۶نفرمون خوشبخت ترین خانواده جهان بشه مامانیم 

مامان من خیلیی دوست دارم ❤️

فقط در جوابم گفت من خیلی بیشتر دوست دارم با قلب و گل

دوست داشتم راجب حرفامم یه چیزی بگه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستگی به کارهایی داره که قبل از این پیام کردی و بعدش پیام دادی؟

کاری نکردم فقط بهش گفتم حالم همش بده مامان همکلاسیام خیلی حواسشون به درسهای بچه هاشون هست من خیلی تنهام بعدم پشیمون شدم و صد بار خودمو لعنت کردم اما خب بنظرم حق داشتم داخل یه تاپیک دیگه کامل توضیح دادم لینکشو میزارم