2737
2734
عنوان

مهریه 14 سکه

190 بازدید | 28 پست

اقایی قصد ازدواج دارن با دختریکه شش سال باهم بودن ، حالا این اقا میگن خانوادم بیشتر از 14 تا مهریه قبول نمیکنن ، دختر خانوم هم گفتن رسم ما اینه که پنج تا تیکه وسایل بزرگ با داماده ، که البته من از شما توقع وسایل گرون قیمت ندارم ، اقا پسر گفتن که همچین چیزی عرف جامعه نیست و جهیزیه کلا با دختره ولی من بخاطره شما قبول میکنم ، رسم خانواده دختر خانوم اینه که جشن بله برون با دختره ولی عقد و عروسی با پسر ، اما گفتن از اقا پسر جشن عقد نمیخوان و همون عروسی با تعداد مهمون کم کافیه ، اما اقا پسر میگن که جشن عقد وظیفه خانواده دختره و ایشون ینی اقا پسر لطف میکنن که هزینه محضر رو میدن ،

اقا پسر شغلشون کارشناس خودرو هست و قراره پدر مادرش یه واحد خونه به مدت سه سال با پرداخت پول رهن 350 میلیون توسط داماد به پدر و مادرش ، در اختیارشون بزارن

به نظرتون دختر خانوم همچین موردی رو قبول کنن و حرفای اقا پسر معقوله؟

دختر خانوم حتی به اقا گفتن که ارایشگاه نمیرن روز عقد که داماد هزینه ش بالا نره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینطوری ک دختره داره راه میاد اوکی رو داده 

حالامعقول و غیر معقول بماند 

آدما باید خودشون قدر خودشون رو بدونن 

شاید این خانم دیگ پتانسیل داشتن کیس بهتر رو در خودش نمیبینه ک با این آقا تا این حد راه اومده 

2738

اینم‌ بگم‌ که دختر خانوم دوست دارن روز عقد یه پیراهن ساده و شیک و پوشیده  مناسب عقد بپوشن ولی مادره داماد گفتن که ن باید کت و شلوار بپوشی و چون دختر خانوم قبول نکردن اقا پسر گفتن تو داری بی حرمتی میکنی به خانواده من

بنظرم شرایط خوبی میاد، بالاخره با این گرونی هیچ کی نمیتونه صاحب خونه بشه، 

بنظرم دختر وقتیکه گذشت می‌کنه پسر هم باید گذشت داشته باشه، حالا که دختر میگه توقع جهیزیه آنچنان ندارم و عروسی تعداد کم، پس داماد هم باید کمک حال خانواده دختر باشه ۲،۳ قلم رو بگیره، چون واقعا شرایط سخت و دو طرف باید کمک هم کنن

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️