2737
2734

سلام دوستان.داریم جابه جا میشیم.پذیرایی خونه جدید کوچیکه.اما متاسفانه ۲تا جای لوستر داره.پذیرایی فکر‌کنم تقریبا ۲۸ متر باشه.دوست ندارم یکیشو بزنم،یکی بمونه.بد میشه.مجبورم واسه دوتاش لوستر بزنم.

من لوستر مورانو شامپاینی خریدم.دو تا ۶ شاخه.میترسم لوسترش لخت باشه.آخه ۸ شاخه ش خیلی خوشگل و پر بود.اما از طرفی دوتا ۸ شاخه دیگه احساس میکنم زیاد باشه.فروشنده گفت تا فردا فکر کنید ،اگه ۸شاخه خواستید،زنگ بزنید تغییرش بدم 

از طرفی خب مستاجرم.میگم یه چی بردارم یه وقت سالای دیگه جابه جا شدم،پذیراییم بزرگتر شد،۸شاخه بزنم خوشگلتر شه 

شما چی میگید؟دوتا ۸شاخه بد میشه؟خیلی زیاد میشه؟

کیا تجربه شو داشتن؟ممنون میشم راهنماییم کنید🌺

من دو تا ۶ شاخه دارم پذیراییم حدود ۳۵ متره، ۸ شاخه رو ترجیح میدم پرتر و قشنگتره بنظرم

یعنی بگم ۸شاخه کنه؟

همش میگم نکنه زشت باشه.به خونه م نیاد🙁آخه لوستر بزرگ برای جای کوچیک بد میشه و بالعکسش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی بگم ۸شاخه کنه؟ همش میگم نکنه زشت باشه.به خونه م نیاد🙁آخه لوستر بزرگ برای جای کوچیک بد میشه و ...

بستگی به مدل لوستر داره من نمیدونم چه مدلی مد نظرتونه، من بنا به لوستر خودم گفتم اگه ۸ بود قشنگتر میشد ، از نظر من لویتر هر چقدر بزرگتر قشنگتر

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
2728
بستگی به مدل لوستر داره من نمیدونم چه مدلی مد نظرتونه، من بنا به لوستر خودم گفتم اگه ۸ بود قشنگتر می ...

گوگل لوستر مورانو سرچ کنی میاد .قربونت پس بهش فکر میکنم .مرسی عزیزم نظرتو گذاشتی❤️🌺ممنونم ازت

گوگل لوستر مورانو سرچ کنی میاد .قربونت پس بهش فکر میکنم .مرسی عزیزم نظرتو گذاشتی❤️🌺ممنونم ازت

مورانو برندشه گلم مدلهای مختلف داره، در هرصورت امیدوارم بهترین انتخابو داشته باشی و پیشاپیش مبارکت باسه

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊