2737
2734

کسی تو ازمایش غربالگری دومش ریسک نقص لوله عصبی جنین داشته؟ 

اگه اره بگین خواهش میکنم من خیلی استرس دارم دکترم میگه مشکلی نداره اگه مشکلی بود سونو هم نشون میداد ولی من نمیتونم بیخیال این ریسکه بشم کسی بوده اینجوری باشه مشکلی نباشه؟برای فهمیدنش چیکار کردین؟ 

من سلفری دادم بعد فهمیدم نقص لوله عصبی و ستون فقرات تو سلفری نیست اصلا پولم رفت پنج ملیون

امینو وسونو سه بعدی هم اصلا نمیتونم برم به خاطر عوارضش 

اینم بگم سونو انومالی فقط دوتا کیست تو سرش بود که گفت هفته های بالا تر خوب میشه ممکنه از کیستا باشه که جواب اونجوری اومده 

دوقلویی بود که رشد یکیش تو ۹ هفته متوقف شد ممکنه به خاطر این باشه؟شبو روزم شده گریه 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
برنامه مامانا رو نصب کن ایتا گروه داره ۸هزار نفریم بالاخره یکی تجربه داره بهت جواب میده

چون گروهع کامنتا زیاد میشه هی کامنت ادم دیده نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر من هیچ کدوم سونوغربالگریارو نرفتم از ترس همین استرساش

اخرشم مطمئن باش هییییچی نیس

فقط. روزگار خودتو تلخ کردی

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خداروشکر من هیچ کدوم سونوغربالگریارو نرفتم از ترس همین استرساش اخرشم مطمئن باش هییییچی نیس فقط. رو ...

ینی تا الان هیچ سونویی نرفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام

تو سونو انومالی گفتن دخترت سندرم دون هست 

دوباره با دستگاه رنگی گرفتن و تایید کرد که درست بوده

اب از شکمم گرفتن گفتن سالمه

و خدا رو شکر الان  دخترم۹ سالشه و تازه به سن تکلیف رسیده و امسال روزه اولی بود

نگران نباش عزیزم

خیلی وقتا تشخیسشون اشتباهه