2737
2739
عنوان

داره از وقت زایمانم میگذره بگید چکار کنم🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1333 بازدید | 70 پست
حالا چرا طبیعی؟ البته منم طبیعی بودم،سر دومی استرس دارم خیلی

چون اولی طبیعی بود دیگه نمیخوام از دوجا مورد حمله قرار بگیرم😵‍💫😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
میگن اخراش اکسیژن نمیرسه به سر بچه این اتفاق میافته

اکسیژن نرسه خنگ نمیشه عزیزم فلج مغزی میشه اینارو از خودشون در میارن بچه تا ۴۲ هفته هم بمونه طبیعیه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه گفتم شما درسشو خوندید شاید . ولی زمانی که تعیین کردن بری با آمپول فشار زایمانو انجام میدی هر چن ...

تقریبا هریه روز درمیون میرم خسته شدم از بیمارستان و محیطش 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
2731
اکسیژن نرسه خنگ نمیشه عزیزم فلج مغزی میشه اینارو از خودشون در میارن بچه تا ۴۲ هفته هم بمونه طبیعیه

دکتره 

گفته بود اگه کمی دیر میومدین برا زایمان اکسیژن به مغزش نمیرسید و خنگ میشد بچه

نه اولی طبیعی بوده دومی نمیدونم چی میخواد بشه🫠

استرس و استرس و استرس🫠🫠🫠🫠

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
دومی ک سختره درسته میگن تو دومی دیگ بخیه نمیزنن؟

نه بستگی به بدن هرشخص داره سومی رو هم خیلیا بخیه میخورن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها ایشالله که زایمان راحتی داشته باشی گلم میگن دومی راحت تره تو طبیعی 

اره دکتر منم گف

ولی مثلا چی میشه ک راحت میشه؟

خب سره اولی ک بخیه زدن،جم شده

انقد استرس دارما نگم

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..
اره دکتر منم گف ولی مثلا چی میشه ک راحت میشه؟ خب سره اولی ک بخیه زدن،جم شده انقد استرس دارما نگم

هم اینکه ادم یبار تجربه کرده اون مسیرو هم استرسش کمتر میشه میدونه چیکار باید بکنه میدونه کی زور بزنه کی نفس بکشه نمیدونم ترسش کمتر میشه به خودش مسلط تر میشه از نظر روانی که قطعا اسون تره از نظر بخیه و اینام خواهر همسر من سر اولی بخیه خورده بود سر دومی بخیه ام نخورد اصلا انقد راحت بوده براش البته که پیاده روی روزانه داشت و ورزش بارداری میکرد من خودم سز شدم

نگران نباش الکی جو داده موقع زایمانت که بشه دردا میاد سراغت تازه تا چهل هفته هنوز وقت داری من ۳۸هفته خیلیی کم درد داشتم رفتم بهداشت بهم گفت از این ب بعد هر روز بیا فشارتو بگیرم یکمم پیاده روی کن همون شب کیسه ابم پاره شدو رفتم بیمارستان

وزن شروع ۷۶ وزن فعلی ۶۳ وزن هدف۶۰ خدایا شکرت نا امیدم نکردی و بچم بغلمه