2733
2734
عنوان

داره از وقت زایمانم میگذره بگید چکار کنم🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 70 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳۹هفتم خبری نیس پیاده روی میرم دکتر گف وقت داری

منم میترسم وزنش بره بالا😬

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2731

پیاده روی....پله نوردی.....اتاقتونو با نپتون یا جارو دستی تمیز کن...حمام...

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی همسرت واقعاااا عاشقت باشه و اینو هربار از نگاهش بفهمی🥰🥰...خوشبختی ینی تو بعداز ی عالمه اشتباه راجب همسرت با ی تلنگر ب خودت بیای و مسیر اشتباه رو برگردی و بشی همدم و همراه همسرت برای باقی عمر❤️❤️.                                           سنتی ازدواج کردم و اوایل از همسرم متنفر بودم حتی بعداز عروسی تا سه چهارسال اکثر اوقات باهم جروبحث و دعوا داشتیم اما بعداز ی دعوای شدید ی تلنگر بهم خورد فهمیدم چقدر همسرم خوبه فهمیدم چقدر ویژگیهای مثبت داره ک من تا اون موقع بخاطر اینکه تحت تاثیر اطرافیان بودم نمیدیدم سعی کردم خودمو تغییر بدم و دادم😌البته ناگفته نماند همسرمم بخاطر من خیلیییییی زیاد تغییر کرد🤗         الان خداروشکر خیلی وقته همچی آرومه و خیلی عاشق هم هستیم❤️❤️❤️. اینارو نوشتم ک بگم عزیزانی ک اوایل زندگیتونه و باهم جروبحث دارین فوری نرید سراغ طلاق و خانواده ها اول از همه از خودتون شروع کنید انشالله ک همچی خوب میشه و زندگیتونو میسازین🤲                         حضرت یار سایه ات مستدام❤️❤️❤️
پیاده روی کن یکی دو لیوان اویشن دم کن بخور از پله پایین بالا برو

😭😭😭😭ووووویییییی🥺🥺🥺

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍
من ۳۹هفتم خبری نیس پیاده روی میرم دکتر گف وقت داری منم میترسم وزنش بره بالا😬

نه من پیش دکترم نرفتم وگرنه تو این هفته حتما معاینه تحریکی میکرد

تکنسین فوریت پزشکی👩🏻‍⚕️🩺💉💊🩹    اگر نظرم برخلاف نظرته 🙂 ریپ نزن ✋🏻 بحث نکن 🤫  دلمو نشکن ❌️ دلتو نمیشکنم 🚫۳۰ / ۷ / ۱۴۰۲ تیکر من آبی شد😍

آروم باش استرس باعث انقباض ماهیچه میشه و کار و سخت تر میکنه

فوقش با تحریک دهانه رحم کار رو تموم میکنی از الان دستورات دکتر رو بدون اینکه به خودت فشار بیاری انجام بده رابطه ام داشته باش

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

راه برو هر روز دوش آب گرم بگیر رابطه بدون جلوگیری داشته باش تمرینای لگن رو انجام بده بزن تو گوگل هست تو اینستام هست خونتو تر تمیز کن فعالیتتو زیاد کن

ولی اصرار نکن که الان به دنیا بیان منم ۳۳ هفتم درکت میکنم این آخرا خیلی سخت میشه ولی اون کوچولوتم باید آماده بشه واسه اومدن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودت تکنیسین فوریتی ما چی بگیم

زایمان جز موارد اورژانسی حساب میشه؟

2706