2737
2734

بنظرتون این آقا واقعا بیش از حد صمیمین یا من خیلی حساسم؟مشاور رشته مهندسی هستن

تماس گرفتن من متوجه نشدم بعد گفتم مگه زمان تماس جمعه نبود بعد دوباره تماس گرفتن گفتن تو از دست من ناراحت شدیا بعد من گفتم نه

بعد گفت تو گروه عضوی؟گفتم خیر گفت واااااای سرررمو بکوبم به دیوار بیام دونه دونه موهاتو بِکَنَم قیچیشون کنننم؟😶بعد دوباره یچیزی شد گفتم الحمدالله گفت اوه چه غلیظ گفتی گفتم آخه مذهبیم بعد گفت جددی؟پس من یادم باشه برات چند تا کلیپ مذهبی بفرستم اگر میدونستم تو رگ خودمونی پیام میدادم بهتون:/بعد پرسید اصالتا کجایی هستی🤣گفتم بهش بعد گفت کجای تهرانی.اونم گفتم😑آخرشم پیام داد فردا ساعت ۳ زنگ بزن راجع به مسائل مذهبی حرف بزنیم من دیوونه صحبت درباره این مسائلم

یا میگفت معلومه خیلی آرزوی کربلا داریا😶😆

بنظرتون قصدی داشته؟

🪨ببخشید اگر جواب همرو نمیتونم بدم🪨

مشاور کنکور؟

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انگار ازت خوشش میاد..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2738

داره مخ می زنه

من جای مامانت بودم موهای همچین مشاوری رو می کندم

سر درس با کسی شوخی ندارم

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

چقدر چندش میلاسه احمق! 

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 

با احترام اسکلین هر دو 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.