2737
2739
عنوان

دیدین بلاگرهاشدن معلم اخلاق

164 بازدید | 10 پست

یکی رومیشناسم بلاگره بعد همش‌ باکس‌میذاره 

همه میان ازمشکلاتشون بهش میگن اینکه باشوهرشون مشکل دارن 

اینم مثل معلم اخلاق راهنمایی میکنه: باید ب خونوداه همسرت احترام بذاری 

بعدزندگی خودش روببینی داغون🤣

بعدمیادبقیه رونصحیت میکنه 

بعدیسری هاتوسایت حسرت بلاگرهارومیخورن 

اینهاهمچی شون دروغه فقط خودشون‌رودارن خوشبخت وخوشحال نشون میدن 

ایناداستان اشنایی هایی ک تواینستاهست اوناهم همش دروغه

کلا هیچی این بلاگرهاروباورنکنید

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
چه قدر شبیه کاربرهای اینجان😂

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مخصوصا سیما افضلی

تحصیلات نداره . هنر نداره. فقط از شکمش و بچه ش عکس میزاره

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2740
دقیقن 🤣  دوتا زنهای علی شکارچی باکس میذارن بقیه رو نصیحت میکنن و راه حل میدن 🤢🤣🤢

خاک بر سر اونایی که مشاوره میگیرن

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌