2737
2739

عزیزم خیلی سخته ولی باید خودتو قوی کنی 

شاید همدردی ما فقط در حد کلام باشه ولی امیدوارم اونقدر قوی باشی که پدرت به اقتدارت بباله

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم😭😭انشالله روحشون شاد باشه منم اصلا باورم نمیشه بخدا اصلااا😭

فدات شم خدا رحمت کنه همه مردگان رو 

بخدا منم هنوز همینم ولی چه کنم میگن فکرش کنی افسردگی گرفتی بچت داغون میشه به خاطر باردارم فقط میریزم تو خودم تو هم صبوری کن عزیزم میگذره ...من به این باور رسیدم که اونا که میرن جاشون خوبه این ماییم که هنوز برزخیم

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
فدات شم خدا رحمت کنه همه مردگان رو  بخدا منم هنوز همینم ولی چه کنم میگن فکرش کنی افسردگی گرفتی ...

اره عزیزم مراقب خودت باش خواهشا…دقیقا بخدا مطمئنم جاش خیلییی خوبه بابام مردی بود همه دوسش داشتن همه بدون اغراق زحمت کش😭😭😭

با افتخار کوردم🌱
2731

ان شا الله با اهل بیت همسایه باشن

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740
قربونش خدا برم. من این همه آرزو مرگ بابام رو میکنم . خدا جوابم رو نمی‌ده اونوقت پدر مهربان شما رو بر ...

عزیزم هیچ وقت اینو نگو 

من همش میگم کاش بیشتر خدمت میکردم به پدرم کاش ی بار دیگه صدام میکرد کاش ی بار دیگه دست شو پاشو میبوسیدم😭😭😭

ممنونم عزیزم سنشون بالا بود الزایمر داشت😭😭

من هروقت دلتنگ عزیزایی میشم که از دست دادم پدرم میگه اونها دیگه پیش ما برنمیگردن اما ما قطعا پیش اونها میریم این منو خیلی آروم میکنه خدا رحمت کنه پدرتون رو

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏

روح پدرتون شاد و قرین رحمت 

چقدر خوبه که بعضی ها آنقدر خوبن که از دست دادنشون اینقدر سخته !خوش به حال پدرتون

به ادامه ی زندگیت فکر کن عزیزم سخته ولی با چیزای خوبی که دورو برتون هست خوش باش و سعی کن جاشو یه جوری پر کنی البته میدونم سخته

اره عزیزم مراقب خودت باش خواهشا…دقیقا بخدا مطمئنم جاش خیلییی خوبه بابام مردی بود همه دوسش داشتن همه ...

جایگاهی تو بهشت ...عزیزم تو هم مراقب خودت باش از خدا فقط برات صبرمیخام😘

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
عزیزم هیچ وقت اینو نگو  من همش میگم کاش بیشتر خدمت میکردم به پدرم کاش ی بار دیگه صدام میکرد ...

خدا پدرتون رو بیامرزه. من شوهرم هم بددله و دست بزن و بداخلاق. بچه ننه. به شدت از زندگیم سیرم . اما تنها راه نجاتم  که بتونم جدا شم فقط مرگ پدرمه. چون بابام هم بددل و سخت گیر و هم بداخلاقه. نه توان تحملش رو دارم اگه بخوام مستقل بشم باید باهاش بجنگم چون نمی‌ذاره . و من توان جنگ با بابام رو ندارم. از ترس اینکه جدا نشم شوهرم هر چی بددلی داره همش میگم چشم که نکنه برم پیش این پدر.