2737
2734
عنوان

توام حصلت سر رفته؟؟؟؟؟

59 بازدید | 11 پست

شوهرم یا نیس یا اگ هست خابه

هیچ جای ندارم برم 

هیچ کاریم نمیتونم بکنم باردارم 

خسته شدن همش تو گوشی 

دلم بیرون میخاد تفریح سرگرمی 

چرا اصن شوهر کردم

الانم خابه 

من خابم ندارم حتی شبا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت و بزن به خواب

محکم بزن تو دهنش بعد یهو مثلا وانمود کن داشتی کابوس میدیدی

حدااقل دلت خنک میشه🤣🤣🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بعد بچه بدترم میشی اگه مثل من باشی چون با بچه سخته تنهام نمیتونی بیرون بری اصن یه وضعی ولی سعی کن برنامه بچینی واسه خودت خونه نشینی آدمو دیوانه میکنه

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2740
چطو میگذرونی

بابچم

بزار بچه بیاد اولاش ک وقت سرخاروندنم نداری

هرچند از ی طرف خوبه از ی طرفم وقتی شوهرت نیس یا خوابه کمک نداری من خودم تنها با بچم میرم بیرون و اینا خیلی وقتا

یا پلاسم اینجا و اینستا