2737
2739

نمازام یک روز یخونم یک ماه نمیخونم

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کردم میگی عاشق مازم( ی آزمونی مثل قلمچی)

تعجب کردم 😂😂😂

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
2728
وقت چی نمونده؟

احتمالا بخاطر ترس از مرگ از نماز نخوندن عذاب وجدان گرفته

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
احتمالا بخاطر ترس از مرگ از نماز نخوندن عذاب وجدان گرفته

عاشق لذت عبادتم ولی افسرده ام

ازکودکی تاالان درگیر وسواس فکری ام.اگه تجربه ای در ردمان وسواس وافسردگی داریددراختیارم بگذارید..اگ تجربه ای نبود یه صلوات مهمانم کنید ممنون😍😍

توکلت به خدا شروع کن از نماز صبح فردا 

به ترتیب بخون. جریمه کن خودتو مثلا ۱۰۰ صلوات ، ۱۰۰ استغفار اگر نماز نخونی. 

نمازای گذشته رو هم تا جایی که میدونی تعدادش چندتاست بخون . 

ان شاءالله قبول باشه 

یا علی مدد 

التماس دعا

2740
‌کانال دکتر شجاعی مطالب عالی در مورد نماز داره گمونم ۳۰ ویسی میشه گوش بده

لینکش میذارید؟؟ممنون

به سختی اینکه الان پاشم برم وضو بگیرم جا نماز پهن کنم تای چادر باز کنم فکر نکن

به حس خوبی که قراره بهت بده فکر کن،به آرامش،به اون لحظه که سجده میکنی و انرژی منفیت دفع میشه 

چادر و جا نمازم جلو چشمت بزار که همیشه یادت باشه نماز بخونی

توکلت به خدا شروع کن از نماز صبح فردا  به ترتیب بخون. جریمه کن خودتو مثلا ۱۰۰ صلوات ، ۱۰۰ ا ...

فکر میکنم ذرطپل روز بخونم ک اخت بشم ..بعدسرموقع بخونم نظرتون چیه