2733
2739
عنوان

جهاز کم بردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2395 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان داره یک چیزایی میخره که من ندارم ، یعنی موقع خرید جهاز مامانم گفت بخر اما من نخریدم حالا خودمو ...

همه وسیله ها لازم نیستن بنا به سبک زندگیتون بخرید،تا خونه پر از انباشتگی نشه،مثلا من خودمدهیجوقت قوه ساز،پلو پز،چرخ گوشت،ایر فرایر که کارش شبیه توستره نمیخرم،چون اهل قهوه ،آشپزی های پیچیده نیستم

2740
به نظرم تو این زمونه این شرطا منقضی شده .من واقعا اگر ی روز ازدواج کنم به پسره اول می گم جهیزیه نصف ...

گل گفتی خواهرم

یه سری خانواده های پسرا پرو تشریف دارن و حالیشون نیست که پسرشون میخواد زندگی تشکیل بده و نباید اینقد خودشون رو دست بالا بگیرن.

من خودم فقط لوازم ضروری میخوام بگیرم. مامانم کلی وسیله برام گرفته با اینکه هنوز مجردم اونروز بهش گفتم به خدا اینا دو سومش الکیه و اصلا استفاده نمیشن فقط گرونن.

من خودم طرفدار زندگی مینیمالم. دوست دارم وسیله کم بخرم اما جنس خوب بردارم

چندسال ازدواج کردی؟ خودت. نباز اصلا پیش خانواده همسرت تو الان برد کردی چرا ناراحت بشی لوازم ضروریتو بردی ماشین و طلا هم ک پدرتون داده .حرفی هم شد بگو من همیشه اقتصادی فک میکنم چیزایی ک دوس نداشتمو نخریدم بجاش پدرم لطف کرد ماشین و طلا داد . 

تجربه من  بهترین چیزی که خانواده به بچه هاشون بدن ادب و سیاسته من ده برابر جاریام جهاز بردم ولی چون آدم بی سیاستیم نتونستم ازش به عنوان سپر استفاده کنم ولی جاریام ماشاالله اینقدر سیاست و دانایی دارن جهاز نبردشون رو پوشنده

2706