2737
2739

داریم مشاوره طلاق میرم . من مرخصی گرفتم اومدم اینجا . حال بماند چقدر به خودم رسیدم . شرتکه و تاپ و بافت مو و آرایشو.  همسرم ۱ ماه ندیدم . اون میخاد جدا بشه . امروز اومدم به امید اینکه .باهم باشیم.  ننه ای ج ** . خودش که خوابیده . مامانشم بالا سر پسرش نشسته . تا من مبادا پیش همسرم بخوابم . برم تو اتاق بخوابم ... خدا ازشون نگذره . خیلی بغضم گرفته .. تازه امروز حالم خراب بود قبل بیمارستان رفتم سرم زدم  تا ببینمش . دوست دارم مامان ج ***ه بی هم چیزشو بکشم . زنیکه خراب 

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی مشکل با رابطه جنسی حل نمیشه

درسته ولی من سنم کمه نیاز دارم . به نظرم . خیانت به امثال این بی پدرا واجبه

ندونسته دلمو به غریبه دادم 💔اون غریبه رو ساده شمردم 😅 گول چشم سیاهشو خوردم👁 ندونستم ی غریبه هر چی باشه ی غریبس💔
2738
والا امیدوارم ناراحت نشی ولی وقتی دیدت به مادرش اینه ، بعیده تفاهم و زندگی پایداری بتونید بسازید&nbs ...

ببین . الان اعصابم خورده. نزار تعلیق بشم آفرین برک جای دیگه انرژی منفی باش

درسته ولی من سنم کمه نیاز دارم . به نظرم . خیانت به امثال این بی پدرا واجبه

نیاز که بله حق دارین به سن هم نیست هرکسی تو هر سنی این نیازو داره اما خیانت هم چاره ش نیست

شوهرت هم خودش باید شرایطو جور میکرد برای باهم بودنتون

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
2706