2733
2734
عنوان

چقدر سایت مضخرفیه اینجا

179 بازدید | 17 پست

داشتم از ناعدالتی کنکور حرف میزدم تاپیکمو ترکوند میگه بحث سیاسیه😑فکر کنم فقط باید حرف خواهر شوهر مادرشوهر زد تا نی نی یار خوشش بیاد

فقط خاک تو سر اونی که تاپیکو گزارش زد بدبخت عقده ای 

جمع کنین سایتتون بخوره تو سرتون بابا

مونا تهرانی امروز قرارداد میلیونی بسته کیف اش کوکه اون روزی هم میشه محتاج ما هم میشه  

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مونا تهرانی امروز قرارداد میلیونی بسته کیف اش کوکه اون روزی هم میشه محتاج ما هم میشه    

😂

🎐 تـمام تـمركـزت را روى مـقصـد بگـذار، حتـى اگر مسيـر امـروزت طوفـانى سـت..🌱
2728

نه مزخرف نیس..

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
نه مزخرف نیس..

اون روزی که سایت مخالف و دشمن خونی نی نی سایت بودی یاداوری کنم؟    

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2738
 اون روزی که سایت مخالف و دشمن خونی نی نی سایت بودی یاداوری کنم؟      

من کی بودم😑😐

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
من کی بودم😑😐

وحشی_زیبا نبودی؟  نگو که من نبودمممممممم

وحشی_زیبا نبودی؟   نگو که من نبودمممممممم

بودم 

تا فردا میرم کاربریمو میبندم خیلییی مزخرفه

2706