2737
2734
عنوان

انقدر نگید پول مهم نیست خشبختی نمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 36 پست
یه جمله ی کلیشه ای هست که میگه پول خوشبختی نمیاره اما در رفع بدبختیا کمک میکنه

پول قطعا خشبختی میاره هرکس میگه پول خشبختی نمیاره بگید پولاشو بزنه به حساب من، تا من بدبخت بشم اون خشبخت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گل گفتی

curiousسابقم.     3. 1. 98 عضو سایت شدم               ودر تاریخ           18. 3. 1400 ساعت 16 بخاطر پست سیاسی تو تاپیک سیاسی تعلیق شدم                                                                                                                                          کاربریم اصلیم چهار ده روز بعد برگشت و دیگه از این خطم استفاده نکردم  که دوباره دیروز عصر به خاطر یه معلوم والحال عوضی با همراهی یه عوضی دیگه  در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۲۸ تعلیق شدم.                                                                           دفعه اول مقصر بودم و قبول داشتم ولی اینبار اصلا نباید تعلیق میشدم   مرگ بر عوضی.                    اگه میشه برای شادی روح بابام یه صلوات بفرستین . ممنون
اره  ولی منظور اینه پول آرامش نامیده پولدارم مشکل ودرد داره و اینکه گاهی مریضی یا مشکلی پیش می ...

اتفاقا آرامش هم میاره

چرا انقدر سعی می کنید خودتون رو گول بزنید؟

صاحب خونه باشی نگران اجاره نباشی آرامش نیست؟

مریض بشی پولدار باشی نگرانی نداری دنبال درمان میری این آرامش نیست؟

2742
اره  ولی منظور اینه پول آرامش نامیده پولدارم مشکل ودرد داره و اینکه گاهی مریضی یا مشکلی پیش می ...

پول قطع به یقین خشبختی و ارامش میاره مشکلات با پول زودتر حل میشن اونایی که با وجود پول ارامش ندارن قطعا طرز تهیه استفاذه از پول و زندکی کردن رو بلد نیستن

من تجربه خودم رو میگم پول باعث آرامش نیست الان من پسرم مریضه وهر روز همین امشب آرزوی مرگم رو میکنم به خدا التماس میکنم تو خونم آرامش نیست هر روز حسرت و غم 

حاضر بودم مستاجر بودم نون خشک می‌خوردم ولی بچم جلو چشم دقم نمی‌داد وعادیبود زندگیم حالا خونه ماشین حتی جونم رو حاضرم بدم ولی بچم سالم باشه 

پس پول آرامش نمیاره مریض رو شفا نمیده سلامتی ابرو وارامش خانواده از پول مهم ترن 

2740
من تجربه خودم رو میگم پول باعث آرامش نیست الان من پسرم مریضه وهر روز همین امشب آرزوی مرگم رو میکنم ب ...

چرا مگه بچتو نبردی دکتر ؟ مشکل بچت چیه؟ اگه پول نداشتی نمیتونستی دکتر ببریش خوب بود؟ 

نهایت سرطانه، سرطان هم همش روحیست پول عشق و حال و شاد بودن داشته باشی حله 

شما فکر کنم دانشجو ومجرد هستی برای همین درکم نمیکنی ایشالا هیچ کس دچار بیماری نشه وقتی تجربه تو زندگی کنی به حرفم می‌رسی که پول همه جا راهکار نیست 

2706