2737
2739
عنوان

حس میکنم یه خ*راب خیانتکارم💔بیاید داستانشو بگم😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 1492 بازدید | 48 پست
اولا با دومیه کات کن چون تو رابطه قبلیتو فراموش نکردی  دوما  با محمد هم اصلا وارد رابط ...

چی میگی برا خودت پسره به پاش وایساد؟ طرف فقط حرف زد که به پاش وایساده وگرنه مشخصه تا خانوادش گفتن نه اونم بیخیال شد

بماند که اسیو مسخرشم کردن که پسر ما دختر دیپلم نباید بگیره😑 مهریشم خودشون تایین کردن ۱۴ تا سکه تازه با منت

شما خیلی دیگه رد دادی اینکارای پسره رو خوب میدونی

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
این جدیده خیلی به دلم نشسته واقعا😅واقعا همه چیزش اوکیه ینی ولش کنم حیف نمیشه؟

ببین پس یه چیز بهت بگم عاشق نشو باشه؟؟؟

۹۹درصد پسرا خیانت کارن مواظب باش که خیانت کار نباشه که بعدا دل کندن از این رلت واست سخت باشه 

متاهل 🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اول از همه اینکه قیافش به دلت ننشسته این مهم ترین دلیل برای تموم کردن ی رابطست هرکیم بگه قیافه عادی میشه، نمیشه

لزومی نداره اینقدر به پای ی اشتباه بمونی بجای گریه الان باید بری جشن بگیری که همچین خانواده ای رو از سرت رد کردی

یعنی چی عموم گفته فلان؟ اگه مامان باباش گفته بودن ی چیزی ولی اخه عمووو این وسط چیکارست دقیقا چرا باید وسط زندگی اینا باشه؟ اصلا باشه ولی باید جوری بهت منتقل میکرد که خانواده صحبت کردن به این نتیجه رسیدن نه عمو😑 اون مامانشم مخالف بوده صد در صد خودشم همچین علاقه ای نداشته بهت

بیخیال بابا

لزومیم نداره با این یکی کات کنی اگه خودتو میشناسی که ناراحتیت اونقدری طول نمیکشه

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
چی میگی برا خودت پسره به پاش وایساد؟ طرف فقط حرف زد که به پاش وایساده وگرنه مشخصه تا خانوادش گفتن نه ...

ببین نمیگم پسره خوبه و بره با اون باشه  خداروشکر هم اسی باهاش کات کرد

بحث ۵سال عمره بنظرت پسره بد بود اسی پنج سال باهاش بود؟

یه حرف اسی منو ناراحت کرد که عموی پسره گفته خانواده اسی فلانه و بهمانه پسره باز به پای اسی وایساد ولی عموی اسی یه بار گفته پسره ژولیده و.... اسی باهاش کات کرد 

بازم نمیگم اسی بره با پسره رل بزنه و....

میگم اینبار انتخاب عاقلانه ایی داشته باشه که عموی اسی اومد بگه این پسره فلانه با حرف عمو و اشنا دوباره کات نکنه

متاهل 🦋

اگر میخواستی منطقی ازدواج کنی اون اولی گزینه مناسبی نبوده. ولی اینکه هنوز از فکر قبلی بیرون نیومدی رفتی با یکی دیگه تو رابطه کار اشتباهیه. 

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
2738
هیچی دانشجو جامعه شناسی😐😂

واسه دانشجوی جامعه شناسی که حتی زحمت اصلاح صورت هم به خودش نمیده اینقدر خودتو کوچیک کردی !؟😐

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
اطمینان دارم ک نیس.... ولی طبق معیار انتخاب کردم

کاش بعد پنج سال رابطه کمی به خودت فرصت بدی 

باور کن گاهی تنها باشی بدور از تنش و اضطراب اینکه دوست داشته باشن یا نه....میتونی زندگیتو بهتر پیش ببری به عنوان یه بیست ساله هدفم استقلال مالیه بعد رابطه

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚

عزیزم من هیچ نظری ندارم جز اینکه:«خواهشا تا یکیو فراموش نکردین وارد رابطه جدید نشید! هم خودتونو سردرگم میکنید هم یه بدبخت دیگه رو وابسته خودتون میکنید! یکم فاصله بندازید خواهشا!»

عزیزم اول از همه اینکه قیافش به دلت ننشسته این مهم ترین دلیل برای تموم کردن ی رابطست هرکیم بگه قیافه ...

ناراحتش نیستم ولی بعضی وقتا ک این جدیده بهم کم محبتی میکنه یا زمان کمی میزاره یاد قبلیه میوفتم ناراحت میشم😐وگرنه این جدیده رو الان خیلی بیشتر دوس دارم

2706