2733
2734

با یه پسر از 15 سالگی اشنا شدم

قیافشو دوس نداشتم طبق معیارام انتخابش نکرده بودم ولی خب به هم حس وابستگی پیدا کردیم و تا 20 سالگی باهم تو رابطه بودیم از همون اول برنامه ازدواج چیدیم ک بزرگ شیم ازدواج کنیمو اینا...

وقتی 20 ساله شدیم برا اشنایی اومدن خونمون 

روز بعد از اشنایی خانوادش اینگار ناراضی شده بودن چون تحقیق کرده بودن و بهشون گفته بودن بابای دختره بی بند باره و با زناس... و گفته بودن مامان باباش طلاق گرفته بودنو تازه اشتی کردن باهم ....

خلاصه که مردم اینارو بهشون گفته بودن 

پسره زنگ زد گف عموم زنگ زده میگه با این دختره ازدواج نکن بچه طلاقه فلان بهمان... منم مث سگ ضجه میزدم گریه میکردم میگفتم نباید بینمون بهم بخوره محمد😞

اونم میگف گریه نکن درستش میکنم...

من زنگ زدم مامانش بهش گفتم چرا عموش اینارو گفته ینی میخوان مارو جدا کنن؟ مامانش گف بیخیال درستش میکنیم اینا

خلاصه ک تا چندین روز من حالم افتضاح بود به پسره گفتم بیا پیشم وقتی اومد گف کل خانوادم ناراضین هیچ کس راضی نیست شاید نتونیم راضیشون کنیم تنها کسی ک راضیه فقط مادرمه ...

منم باز زدم زیر گریه حالم وخیم بود به خودکشی فکر میکردم😊💔

اونم بغلم میکرد اینا میگف گریه نکن دلداریم میداد میگف درستش میکنیم ولی خیلی راه در پیش داریم خیلی باید سختی بکشیم اینا...

مامانشم در همین حین هی زنگ میزد میگف بیا شام اون میدید من حالم بده ها ولی چی بگم... همش میخواست بره شام...

خلاصه وقتی حرفاشو بهم زد مامانم گفته خودتون باهم حرف بزنید و چنتا شرط بزار برا زندگیت ک زندگیتون خراب نشه اولیش اینه که مهریه 14 تا سکه باشه...

اینو ک گف من زدمش به دادو بیداد نزاشتم بقیه شرطا رو بگه کلی گریه کردم گفتم ینی من اینقد بی ارزشم ک برام اینجوری شرط گذاشتید؟ اونم میگف عزیزم تقصیر خانواده ما نیست هر کس دیگه بیاد برا تو اینارو بشنوه ول میکنه میره... کلی خرد شدم با حرفاش😔خلاصه پسره رفته بود به مامانش گفته بود این ناراحته نمیتونه واسه کنکور بخونه و اینا... مامانش پیام داد گف تو فکر نرو درس میشه عموش گفته من دیگه دخالت نمیکنم .. (درحالی ک چن شب قبلش مامانش بم میگف مگه ازدواج یه لباسه؟ من نمیتونم عموش رو مجبور کنم بزاره ازدواج کنه پسرم چون بعدا بم میگن تقصیر تو بود)

گذشت گذشت بعد از یه هفته خودشون گفتن مهمونی خونه ما دعوتید و اینگار باز نظر داشتن ما بهم برسیم

وقتی رفتیم عموم پسره رو دید... برگشتیم خونه... عموم بم گف تو اینقد خشکلی این انتخابت بود؟ چرا اصلا بهت نمیاد؟ اولا که سر کار نیست شغل نداره... پدر مادرشم وضع انچنانی نداشتن ک بخوان تورو ساپورت کنن.... دوما که تیپو قیافه نداره پسره اصلا حوصله راه رفتن هم نداشت یه سشوار به موهاش نکشیده بود یه ریششو اصلاح نکرده بود .... اقااا اینارو ک گف من نابود شدم و تصمیم گرفتم رهاش کنم.... اخرین بار داشتم با مادرش حرف میزدم و میگفتم من از دست عموش ناراحتم برا حرفاش یهو مادرش بم گف پی بگم والا عموش هنوز میگه محمد باید زن دکتر بگیره...منم حرفای مادرشو به محمد گفتم... ولی دیدم محمد چیزی به مامانش نمیگه ترکش کردم.... و

برای فراموش کردنش وارد رابطه جدید شدم :)این پسری ک باهاش تو رابطم واقعا خیلی اقاس خیلی جنتلمنه ولی... من هنوز دلم پیش قبلیه گیره بخدا یکم این جدیده بهم بی محبتی میکنه یاد قبلیه میوفتم داغون میشم حس میکنم کار اشتباهی کردم بهم زدم نامزدیمو😭😭😭😭محمد خودشم ناراحته... چنتا واسطه از دوستاش فرستاد منو برگردونن ولی قبول نکردم ولی خودش اصلا نمیاد پیام بده اصلا

شما بگید من باید ولش میکردم؟ اشتباه کردم ولش کردم؟😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه هیچ کار اشتباهی نکردی 

این پسر اولیه انگار عاشقت نبود طبق گفته هاش.. 

انشاالله با این خوشبخت شی

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ولشون کن بابا بعدا بدبخت میشی با این خونواده

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙
2738

به حرف عموت گوش بده 

تو زندگیتون تک بعدی نباشید؛ درس بخونید ولی کنارش یه مهارتم یاد بگیرید.کار کنید ولی کنارش حتما سفر هم برید.پس انداز کنید ولی کنارش به استایلتون برسید.رابطه عاشقانه داشته باشید ولی خودتونو وقف نکنید.خانواده‌تون رو دوست داشته باشید ولی از علایقِ خودتون بخاطر احترام به خانواده نگذرید.   یهو به خودتون میایید می‌بینید هیچی ازتون نمونده جزهمون  بُعد از زندگیتون که خودتونو واسش وقف کردین

صبر کن دختر به خودت فرصت بده تازه 20 سالته 

چه خبره رابطه و دوستی هی پشت سر هم

به نظرم یکم ریکاوری کن این محمد و موان کن بعد برو تو رابطه 

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬

اولا با دومیه کات کن چون تو رابطه قبلیتو فراموش نکردی 

دوما  با محمد هم اصلا وارد رابطه نشو چون اینقدر عاشق محمد بودی که با یه حرف عموت رابطتو باهاش بهم زدی

به خدا نامزد سابقت هزار برابر به تو شرافت داره اون خانوادش ناراضی بودن عموش ناراضی بود به پات وایساد ولی تو با یبار حرف عموت ترکش کردی؟؟؟

متاهل 🦋