2733
2739

❤️ از نظر روانشناسی :

❤️اگه عاشق یه نفری واسه خوشگلیش

💛این عشق نیست هوسه

😄اگه عاشق یه نفری واسه پرانرژی بودنش

💚عشق نیست حس تحسینه

💙اگه عاشق یه نفری واسه کمک کردنش

💜عشق نیست حس تشکره

💙ولی اگه عاشق یه نفر باشی

💛و نمیدونی واسه چی عاشقشی

💚بی‌شک اون حس عشقه !

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام وقتتون بخیر باشه،هستین من در مورد فارکس سوال داشتم خدمتتون؟

بلد باشم جواب میدم نباشم میگم بلد نیستم

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
بلد باشم جواب میدم نباشم میگم بلد نیستم

منو همسرم میخایم شروع کنیم به یادگیری و سرمایه زیادی نداریم و یه نفرو پیدا کردیم که گفته ۲۰ جلسه آموزش ۲۰ تومن و الان نمیدونیم چیکار کنیم 

نمیدونم اگه برگردیم عقب دل طوقی واسه کی پر میزنه..
منو همسرم میخایم شروع کنیم به یادگیری و سرمایه زیادی نداریم و یه نفرو پیدا کردیم که گفته ۲۰ جلسه آمو ...

۱ تو ۲۰ جلسه نمیشه یاد گرفت به هیچ وجه ممکن

۲ اونی که بلده نمیاد یاد بده و پکیج فروشی کنه

۳ بین یک تا ۲ الی ۳ سال طول میکشه آخرشم معلوم نمیشه موفق میشید یا نه

۴ به این آسونیا نیست جزو سخت ترین مشاغل دنیاست

برای سود زیاد باید سرمایه زیادیم داشته باشید

۵ تمام کلیپ های آموزشی رایگان در اینترنت مخصوصا یوتیوب هست

هرکسی ادعا کرد زیر ۱ سال بهتون یاد میده پکیج فروش هست وهیچی بارش نیست

بین ۶ ماه تا یه سال طول میکشه تحلیل تکنیکال یاد بگیرید تمرین کنید حداعقل بازم دلیل نمیشه موفق بشید بعد آموزش دیدن هم بازم ضرر میکنید ضرر جزوی از بازار هست برای شروع اصولی باید ۱۰۰۰ دلار داشته باشید

با یک میلیون هم میشه شروع کرد ولی آب تو هاونگ کوبیدنه

۱ تو ۲۰ جلسه نمیشه یاد گرفت به هیچ وجه ممکن ۲ اونی که بلده نمیاد یاد بده و پکیج فروشی کنه ۳ بین یک ...

ممنونم از جواب کاملتون

ایشون که قراره آموزش بدن پکیج نمیفروشن یکی از آشناهای دوره که حضوری آموزش میده

2740
ممنونم از جواب کاملتون ایشون که قراره آموزش بدن پکیج نمیفروشن یکی از آشناهای دوره که حضوری آموزش می ...

فرقی نمیکنه ۲۰ روز اصلا نمیشه یاد گرفت فقط اصطلاحات و اصول اولیه خرید و فروش رو میشه یاد گرفت که یه بچه ۸ سالم میتونه یاد بگیره از اینترنت

از هر کسی میخواید یاد بگیرید باید استیتمنت و سابقه معاملاتیش رو برسی کنید بعد ازش یاد بگیرید اصلا آسون نیست دارای فشار روانی و استرس زیادی هست

فرقی نمیکنه ۲۰ روز اصلا نمیشه یاد گرفت فقط اصطلاحات و اصول اولیه خرید و فروش رو میشه یاد گرفت که یه ...

فرقی نمیکنه کلیپای آموزشیه چه شخصیو دنبال کنیم و یاد بگیریم؟

فرقی نمیکنه کلیپای آموزشیه چه شخصیو دنبال کنیم و یاد بگیریم؟

انواع اقسام سبک تحلیل تکنیکال وجود داره هرکدوم استادای مختلفی دارن باید ببنید با چه سبکی راحت هستید و قابل درک هست براتون

الان من و برادرم یه سبکی کار میکنیم ولی دیدگاه های مختلفی. اریم با اینکه استادانمون یکی بودن ولی طرز نگاهمون فرق میکنه و اختلاف نظر وجود داره با سبکی که هر دومون بلدیم 

بهترین منبع آموزشی یوتیوب هست

انواع اقسام سبک تحلیل تکنیکال وجود داره هرکدوم استادای مختلفی دارن باید ببنید با چه سبکی راحت هستید ...

شما برا اینترنت چیکار میکنید؟با گوشی یا سیستم کار میکنید 

من میرم تو یوتیوب و آموزشو شروع میکنم اگه جایی مشکل داشتم اینجا ازتون میپرسم اگه بودین و امکانش بود ممنون میشم جوابمو بدید

شما برا اینترنت چیکار میکنید؟با گوشی یا سیستم کار میکنید  من میرم تو یوتیوب و آموزشو شروع میکن ...

هم باسیستم کار میکنم هم گوشی هرچند سیستم برای تحلیل بهتره چون صفحه نمایش بهتر بزرگ باشه

در سبک اآموزشی نمیتونم راهنمایی کنم بهتره از استاد همون سبک راهنمایی بخواید تا از کسی دیگه