2737
2739

غرق شدم 

مامانم عین مترسک نگام میکرد😑😗

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی چندشه🤢

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞
2728

یه بار خیلی فارسی رو پاس می‌داشتم و احترام میذاشتم به این زبون به طوری که هر کلمه ای که تو فکرش کنی فارسیش رو میگفتم مثل تلویزیون و.... یه بار خواهرم گفت برو سوپری برآن شارژ بگیر منم گفتم بشه توی راه گفتم شارژ که کلمه انگلیسی و نمیشه استفاده کرد پس میگم به جاش نیرو! رفتم توی مغازه و گفتم آقا سلام خسته نباشید نیروی همراه اول دارید😂😂😂😂👌🏻 بنده خدا چشاش چارتا شد گفت چییییی نیرو😂؟

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
2740

سوار یو شده بودم

کلاهم از سرم افتاد، موهام به حال پریشون ریخت تو صورتم، اون وسیله  ای که روش نشسته بودبم کج شد و مایل شد به سمت بیرون،و با یه دهان باز از فریاد🥲👩‍🦯😬😂

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 

من اولین بار با دوستام قرار گذاشتم اکیپی بریم استخر 

خلاصه ما رفتیم و من اصلا شنا بلد نبودم و باراولم بود یکی از سرسره ها خیلیی طویل بود و تاریک بعد باید منتظر وامیستادیم تا چراغ سبزشه بریم،دوستم بهم گفت اول اون می‌ره بعد من برم 

بهش گفتم اگه تو اول بری من نمیام هاا؛فکرکرد الکی میگم اون اول رفت خلاصه تا نوبت من شد سریع فرار کردم و رفتم از پشت دوستام دراومدم 

وقتی رسیدم پشتشون دیدم همه واستادن به داخل سرسره نگاه میکنن ببینن من اون تو تجزیه شدم چی شد..

خلاصه منم گفتم دنبال چی میگردین ؛خداشاهده ی دور استخرو متر کردم🤭🤭🤣کلی هم فحش خوردم🙌