2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از سودای زیاد طحال هستش ک توی مغزهم زیاد میشه..آدم استرسی هم هستی???اندامت لاغره???

سودا باعث میشه خواب هایبد ببینی و تو خواب هم پرش داشته باشی.پوست بدنت خشکه??موهات هم کم و خشکه???

از سودای زیاد طحال هستش ک توی مغزهم زیاد میشه..آدم استرسی هم هستی???اندامت لاغره??? سودا باعث میشه ...

موهام خیلیی خشکه حرص تقریبا استرسیم  لاغرم بد خوابم شبا دیر می‌خوابم 

وای مامانمم میگه قرص آهن اوکیش می‌کنه ؟؟؟

مامان منم میگن قرص آهن بخور ولی خب به احتمال زیاد خوب‌ میشه ولی درکنارش غذاهای خون ساز مثل گوشت قرمز و جگر و ... هم باید بخوری که البته من نمی‌خورم چون حالم ازشون بهم میخوره😂

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
مامان منم میگن قرص آهن بخور ولی خب به احتمال زیاد خوب‌ میشه ولی درکنارش غذاهای خون ساز مثل گوشت قرمز ...

منم خیلی بدم میاد نمیتونم بخورم من تو عادت ماهانه خون‌ریزیم خیلی زیاده شاید از اونه

2740
منم خیلی بدم میاد نمیتونم بخورم من تو عادت ماهانه خون‌ریزیم خیلی زیاده شاید از اونه

منم حقیقتش یه سری خیلی خون دماغ میشدم و هر بار که خون دماغ میشدم حالت رو به هم نزنم ولی حدود یه نصفه لیوان ازم خون میرفت و یهندتی بود که حتی روزی ۲ ۳ باز اینجوری میشد آخرش مجبور شدم برم دکتر

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈
منم حقیقتش یه سری خیلی خون دماغ میشدم و هر بار که خون دماغ میشدم حالت رو به هم نزنم ولی حدود یه نصفه ...

من پریودم سنگینه خیلی خون دماغ نمیشم لاغرم هستم کم غذا و