2737
2739

شنیدم باید تا قبل از ساعت اداری عقد انجام بشه؟ درسته؟ اخه میخوام شب داخل تاالار اخوند بیاد عقد انجام بده.اما میگن باید تو محضر و قبل ساعت اداری باشه میشه راهنمایی کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ربطی نداره عاقد میارید حالا خونه تالار هرجا هرساعتی که اوکی هست باعاقدهماهنگ میکنید 

من کاربرminiyator6cهستم بااون کاربریم بیشترفعال بودم هیچوقت خارج ازچارچوب قوانین حرفی نزدم اومدم دیدم تعلیق شدم واقعا ناراحت شدم هیچ کس پاسخگو نیست 🙃🤍مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده🤍

صبحش برید محضر کارا رو انجام بدید

برای عصر یا شب هماهنگ کنید با عاقد که بیاد تالار برای خطبه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740

قانون جدید هست؟ ما یکی دو ساعت مونده به اذان مغرب عقد کردیم عقد زنداییم با داییم هم شب بود 

*اگه میتونی تصور کنی پس میتونی انجامش بدی*💪
2706