2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سوپر مارکت داره 

برا باباش مغازه شوهرم‌ماهی ۴۰۰ کرایه میده

شکر خدا خرج روزانه رو درمیاره ولی خوب 

در حد ماشین خریدن و خونه خریدن نمی رسه

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله
2728

تعمیرگاه. از خودشه. ماهی ۲۰ روز میره فقط. درآمدم ۳۰ تومن

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
کم نیست؟

روزانه ۶ ساعت کار میکنه. ۲۰ روز در ماه خوبه دیگه. بیشتر از این به همسرم میگم نرو مغازه. چیه اخه همش کار. یکم خوش باشیم. منبع درآمدهای دیگه ای هم داریم 

من بودم و خلوت منو... ترانه های داریوش... تا زمستون ۹۲ که یکی اومد که نفس می کشید تو هوای داریوش💕 شدیم هم قدم، هم دل و هم صدای هم تو ترانه " شام مهتاب"🍁 باتو...باتو اگه باشم وحشت از مردن ندارم.لحظه هام پر میشه از تو وقت غم خوردن ندارم💑 کنار هم آرامش امروزمونو ساختیم،  تو خوشی و ناخوشی کنار هم بودیم، حالا امروز هر دومون باور داریم که هزار برابر از روزای اول عاشق تریم... خدایا ازت ممنونم که هوای دل عاشقمونو داری🙏
2740

بابام مغازه داره ۲ ساله زده 

نمیشه دقیق تعین کرد درآمدش ثابت نیست یهو مثلا یه هفته اینقدر بازارکار خرابه 

هفته بعدش درآمدش بالاست 

اگه فروش باشه نه تولیدی سود بیشتره 

قلق مشتری و چه روزایی خوبه و چه روزایی بده هم باید بیاد دستت 

مغازه هم اجاره هست باید طرف آدم خوبی باشه مثلا مغازه دارای کنارمون خیلی بالا کشیدن پا شدن 

مغازه عوض کردن خیلی ضرر داره 

تبلیغات فضای مجازی حتما باید بکنی 

روزانه ۶ ساعت کار میکنه. ۲۰ روز در ماه خوبه دیگه. بیشتر از این به همسرم میگم نرو مغازه. چیه اخه همش ...

اوکی . کار خوبی  میکنین . منظورم ساعت کار نبود 

فکرمیکردم درامد این شغل خیلی خیلی بیشتر باشه

.
اوکی . کار خوبی  میکنین . منظورم ساعت کار نبود  فکرمیکردم درامد این شغل خیلی خیلی بیشتر ب ...

خب درآمدش بیشتر هست. ولی واسه اونایی که صبح تا شب و کل روزهای هفته رو میرن مغازه. و قطعا چند تا شاگرد وارد دارن.