2733
2734
عنوان

داداشم امشب مادرمو کتک زد

| مشاهده متن کامل بحث + 6164 بازدید | 125 پست
اره بابا سلام هر کسی و علیک بگی میگ بخواب زیرم خیلی لطف کنن میگن دخول نمی کنیم که از دست ندی پردتو گ ...

😂😂😂اره نباید وا بدی منکه دو سال با نامزدم دوس بودم دید چه خانواده سخت گیری دارم اومد منو گرفت بیرون نرفتیم دوست داداشم بود بعضی وقتا به بهانه مهمونی میاد منو ببینه بابامو داداشم میگفتن تو نیا تو هال که دوستا داداشت نبیننت😂😂

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه قضاوتی کردم میگم چرا اصلا باید بگی کوردی یا لری یا عربی و فلان؟در ضمن شما تقریبا حتی نسبت به همه ...

شما خودت ناراحت نکن همه جا خوب و بد هست غیرتی بی غیرت هست نمیشه گفت یجا کلا اینجوره 

جدی میفرمایید؟؟ منکه کورد اینطوری ندیدم. جز یه شهر. وللش. من اکثریت رو گفتم وگرنه استثنا همه جا هست

نه واقعا درست میگن.من همه جوره دیدم خانواده خودم پسرا خیلی گیر میدادن اما مثلاً خانواده عموم اینطور نبودن.بعضی فامیلامون جونشون برا دختراشون میدن و دخترا کاملا آزادن اما بابای خودم هنوز بذارمش به لباس پوشیدنم گیر میده

یا مثلاً مادر شوهرم بزنه تو دهن بچه هاش جرات ندارن سرشونو بالا بیارن.

همه جا خوب داره بد هم داره اما ی سری چیزا رو اکثریت تعیین می‌کنه مثل برچسب تعصبی بودن و اینا

😂😂😂مجردی یا ازدواج کردی من نامزدم از بابامو داداشامم بدتره به خدا شانسه منه

من ازدواج کردم و دو تا بچه دارم.شوهرم خیلی با بابام اینا فرق داره خیلی روشنفکره نسبت به اونا خدا رو شکر😂

کم کم رو‌ مخش کار کن

😂😂😂اره نباید وا بدی منکه دو سال با نامزدم دوس بودم دید چه خانواده سخت گیری دارم اومد منو گرفت بیر ...

اوووو نمیدونم چرا من خواستگارانم ندارم خیلی ناراحتم باور کن عقده ای شدم با اون که موفق هستم اما هیچ کسی نمی بینه منو سهمم دیگ داره بالا میره اردیبهشت ۳۴ ساله میشم

من ازدواج کردم و دو تا بچه دارم.شوهرم خیلی با بابام اینا فرق داره خیلی روشنفکره نسبت به اونا خدا رو ...

خداروشکر عزیزم❤️

بخدا اصن نمیشه ولی رو لباس پوشیدن حساس نیست خداروشکر از اولشم وقتی دوس بودیم گفت من همینم تغییر نمیکنم 

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
اوووو نمیدونم چرا من خواستگارانم ندارم خیلی ناراحتم باور کن عقده ای شدم با اون که موفق هستم اما هیچ ...

الان بنظرم دیگه هیچکس سنتی ازدواج نمیکنه 

۳۴ سنی نیسته که عزیزم فامیلا مامانم ۳۶ به بالا ازدواج میکنن خیلیم موفقن بهترین ازدواجا. نصیبشون میشه 

انشالله توهم خوشبخت شی گلم❤️

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
اعماد به نفسم امده پایین چون کسی نمی یاد برام

الان دیگه هیچکی خواستگار نداره آخه خیلیا به خاطر شرایطی که به وجود اومده نمیتونن ازدواج کنن

اوناییم که ازدواج میکنن آشنایی قبلی داشتن البته ایناییم که میان میگن قصدمان ازدواجه بعد رابطه میخوان دروغ میگن

۸/۱۲/۱۴۰۲❤️🤪💍
الان دیگه هیچکی خواستگار نداره آخه خیلیا به خاطر شرایطی که به وجود اومده نمیتونن ازدواج کنن  ا ...

نمیدونم من خیلی تنهام برای منم دعا کن بختم به خوبی باز بشه تنها زندگی میکنم والدینم فوت کردن