2733
2739
برنامه کوتاه مدت و بلند مدت زندگیت می خواد ببینه هماهنگی  داره یا نه مثلا طرف می گه من می ...

من گفتم ارشدمو كه تا ماه ديگه دفاع ميكنم و بعد ميخوام دوره هاي درسيمو كامل كنم و زبان و موسيقي

ميگفت اينا هدف نيست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر کردن😂🤷‍♀️

کاربر خانوم هستم😊برای آرامش قلبم یدونه صلوات بفرس دوست عزیزم🌹من عاشق پسر مذهبیه واحد روبرویمون شدم صداش همش تو اتاقمه دارم دیووونه میشم...سه سال هست که تو ساختمون ما دو تا پسر از شهر دیگه برای کار آمدن و زندگی میکنن و دیوار اتاق این پسر با دیوار اتاق من مشترکه، تویه طول سه سال تمام خنده هاشو صحبتاشو تلفناشو رازو نیازاشو و نماز خوندناشو نماز شباشو و حتی گریه هاشو (موقع رازو نیاز و خوندن دعا)شنیدم و خیلی وقتها ک شروع به صوت قرآن میکنن من اینور دیوار دست از کارم بر میداشتم و به صوت قران ایشون گوش میدادم و میگفتم خوشبحال همسرشون(نمیدونم مجرد هستند یا متاهل) من ایشونو ندیده بودم تا اینکه پارسال بارها ایشونو دیدم و دلم رفت و الان درگیرش شدم  من جز توکل کاری از دستم بر نمیاد ،من در آخرایه ماه اسفند کربلا روزیم شد و اونجا از آقا خواستم یا فراموششون کنم یا اگر به صلاحه و این پسر مجرده به من ببخشه که مطمعناً قَدرش خواهم دونست در غیر اینصورت بهش همسری بده که قَدرشو بدونه ...از شما عزیزان مخام که برای فراموش کردنش برام دعا کنید بخدا سخته پسری ب این خوبی رو در حالی ک هر لحظه صداش کنارته فراموش کنی واقعا این امریست دشوار🤦‍♀️و من دارم دیووونه میشم🥲🥺
این دیگه واقعا به خودت بستگی داره. نمیدونی اهدافت چی هستن؟ قرار نیست از بقیه بپرسی. اگه از اول خودت ...

خب گفتم درسمو كه اين ماه تموم ميكنم بعدشم ميخوام دوره هامو كامل كنم گفت اين هدف نيست مثلا چي بايد بگم

2728
خب گفتم درسمو كه اين ماه تموم ميكنم بعدشم ميخوام دوره هامو كامل كنم گفت اين هدف نيست مثلا چي بايد بگ ...

چرا دیگه همین هدفه.

البته میان مدت و کوتاه مدت محسوب میشن به بلندمدت ها هم فکر کن ببین چی هستن.

ازدواج؟ اشتغال؟ فرزندآوری؟ درآمدزایی؟

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
من گفتم ارشدمو كه تا ماه ديگه دفاع ميكنم و بعد ميخوام دوره هاي درسيمو كامل كنم و زبان و موسيقي ميگف ...

خب میگفتی از نظر شما هدف چیه ؟ اینا برام خیلی مهم ان و براش تلاش میکنم ب همین دلیل برام هدف بزرگی هستن

دانشگاه  کار  باشگاه  اموزش یه هنر مثل خیاطی ، اشپزی و..  کلاس موسیقی یا خوا ...

منم اينارو گفتم گفت اينا هدف نيس بعد مسخرم كرد گفت كاش منم مث تو آزاد بودم برا خودم بي هدف😐😐

خب میگفتی از نظر شما هدف چیه ؟ اینا برام خیلی مهم ان و براش تلاش میکنم ب همین دلیل برام هدف بزرگی هس ...

گفتم ولي مسخرم كرد گفت خوبه برا خودت آزادي😐😐

تازه دوره گفتم ميخوام ببينم حسوديش شد خودش اونارو هنوز نرفته !! گفت جزوه هاشو بعدا به منم بده بعد منم اسم چندتاشو گفتم گفت جلوي غازي و ملق بازي؟😐😐مگه چي گفتم😭

2738

پول درآوردن 

ازدواج وتشکیل خانواده درآرامش وبدون حاشیه 

راه اندازی شغلم 

یادگرفتن یک زبان 

یادگرفتن یک هنر 

بهبود روابط با اطرافیانم 

صلح باخودم ودنیای اطرافم 

خوش بودن وپول خرج کردن 

خیلی چیزا هست 

بهش بگو تومنظورت ازهدف چیه ،همینکه آدم یه چیزی توذهنش باشه وبخوادبهش برسه میشه 

گفتم ولي مسخرم كرد گفت خوبه برا خودت آزادي😐😐 تازه دوره گفتم ميخوام ببينم حسوديش شد خودش اونارو هن ...

میگفتی چون شماادم ازاد و بی هدفی نیستی میخوای چیکار جزوه و دوره 😕خیلی وایب منفی ب من داد .

پول درآوردن  ازدواج وتشکیل خانواده درآرامش وبدون حاشیه  راه اندازی شغلم  یادگرفتن ...

دقيقا اينارو گفتم گفت هدف نيس اينا خوبه برا خودت آزادي در كنارشم اينارو ياد ميگيري😐😐

دركل فك كنم حساس شد ببينه من قصدم چيه