2733
2734
عنوان

چه دعایی کنم تا نتیجه ببینم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1011 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دردم کار هست امضام دعاتوت میکنم🥲

وای خیلی سخته تو این شرایط بد بیکار بمونی 

انشالله برای شمام یه شغل خوب جور بشه

💚خدایا شکرت ادمای خوبی سر راهم قرار میدی 💚🙏

سلام توروخدا بچه ها من از یکی کد گرفتم با شمارش اومدم نی نی سایت تا مشکلمو حل کنم الان طرف پیجشو میخاد{

میشه برام تاپیکامو گزارش بزنید ب ازای هر کدوم منم براتونحمد میخونم اگه قابل بدونید. فقط ریپ بزنید تعداد بگید ک من بخونم مرسی❤😘

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️
2728

اینم بهون  زیاد

لَّهُ مَا في السَّمَاوَاتِ وَ مَا في الْأَرْضِ وَ إِنَّ اللهَ‌ لَهُوَ الْغَني‌ُّ الْحَمِيد [64]

آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است از آن اوست و خداوند بى‌نياز، و شايسته‌ی هر گونه ستايش است‌.

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
وای خیلی سخته تو این شرایط بد بیکار بمونی  انشالله برای شمام یه شغل خوب جور بشه

ممنونم ازت🥺🥲

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740

هر شب سوره واقعه قبل از خواب یا در نماز نافله عشا

سوره های ذاریات و طلاق و مزمل و انشراح هم هرروز بخون همیییییییشه 

استغفار ۴۰۰ تایی امام صادق رو سرچ کنی گوگل میاره بخون اونم خوبه 

سلام مادر انشالا که دورست میشه نذر امولبنین کن جاجت می گیری عزیزم هرچه در توان داری هر روز هم صداش ب ...

ممنون حتما اینکار مبکنم

بله عزیزم عجیب حاجب میده.روزی ۱۰۰۰تا یا جوادالائمه ادرکنی تا ۱۴ روز

چشم میخونم

در واقع روزی ۱۰ تسبیح

هر شب سوره واقعه قبل از خواب یا در نماز نافله عشا سوره های ذاریات و طلاق و مزمل و انشراح هم هرروز ب ...

ممنون عزیزم 

شما خودتون تا حالا امتحان کردین؟