2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقدر تلخ ... چون حقیقته

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
شیر مادر حلالش باشه

همیشه گفتم احسنت به این مادر با تربیت بچه‌هاش.

اگه بچه بیارم میذارم زیر دست مادرشوهرم تربیت بشن.

قصد فخر فروشی ندارم اما این زن همه چیز تموم تو روش تربیتی و زنانگی.

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭
🥲🥲آها یکی از خصوصیات که باید بهش توجه کنم خانوادش هست

با کسی ازدواج کن که باهاش راحت باشی مثل دوتا دوست صمیمی اگه بخوای دنبال سیاست این باشی که چه رفتاری باهاش داشته باشی اصن ازدواج نکن چون خسته می‌کنه این زندگی آدمو

2738
همیشه گفتم احسنت به این مادر با تربیت بچه‌هاش. اگه بچه بیارم میذارم زیر دست مادرشوهرم تربیت بشن. ق ...

شیر مادر تو ام حلالت که بهترین عروسی بی حاشیه 

خدا وصف حالم در اینکه خداا معجزه میکنه با صبری که بهمون خدا نگاهش مهربون هر چیزیو به وقتش بهمون میده بر بالشتی که مرگ پرنده پر است نمیتوان خواب پرواز دید 🕊🕊🕊یعنی دل نشکنیم کسیو جدا نکنیم از کسی غیبت نکنیم مسخره نکنیمممم اصلا گناه جدا از گناه میگن سوزن به خودت بزن جوال دوز به دیگران که بفهمی چه دردی داره وقتی دیگران رو از خودت نامید میکنی به خاطر حرفامون توی زندگی بیشتر از همه هم عاشق نماز خوندن باشید مثل مننن🦋الله اکبر💮💮⚘💮💮خدامحافظ انسان های دل پاک مهربان 
🥲🥲آها یکی از خصوصیات که باید بهش توجه کنم خانوادش هست

خانواده از هر چیزی مهمتره... خانواده سنگ بنای شخصیتی یه انسانه...

هر آدم سمی که دیدم از خانواده‌ خیری ندیده بود و بالعکس هر آدم با شعور و با شخصیتی که دیدم خانواده بسیار عالی داشت.

🚫🚫🚫🚫🚫لطفا لایک نکنید🚫🚫🚫🚫🚫کاربری دست دو نفره منو خواهرم 👭

ازدواج برا بدبختاست 

خوشبختا از مجردی لذت می برن

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
با کسی ازدواج کن که باهاش راحت باشی مثل دوتا دوست صمیمی اگه بخوای دنبال سیاست این باشی که چه رفتاری ...

ن متنفرسم سیاست کیلو چند فقط میخام مثل خودم باشه دو طرفه باشه حسمون

نه راضی نیستم برگردم عقب مجرد میمونم ،چون آدم درون گرایی هستم بیشتر دوس دارم تنها باشم کسی کاری بهم ...

سعی کن‌ برونگرا بشی

رو خودت کار کن

من اینقد رو خودم‌کار کردم الان بهتر شدم

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡